В україні стартує відкритий турнір red bull m. E. O. По pubg mobile: гравці можуть виграти 10 тисяч євро і подарунки від hyperx

35

Вже вчетверте для кіберспортсменів пройде red bull mobile esports open (red bull m. E. O.) — найбільший у світі турнір з мобільних ігор, в якому беруть участь представники понад 30 країн. Цього разу в рамках red bull m. E. O. Відбудеться відкритий турнір в україні.

Умови та нагороди

В україні учасники змагатимуться в турнірі з pubg mobile. Причому свої сили зможе спробувати кожен бажаючий-і любитель, і профі. Для цього буде потрібно тільки наявність мобільного телефону.

Pubg mobile має на увазі королівську битву для команд з чотирьох гравців. Тому заявки приймаються від готових команд по 4 людини в кожній. З 4 по 12 грудня в україні пройдуть п’ять онлайн-кваліфікацій. В результат у фінал вийдуть по 4 команди переможців у кожній кваліфікації. Національний фінал відбудеться 18 грудня.

До призового фонду українського турніру увійдуть грошові призи, а також гарнітури hyperx cloud stinger core, зарядні станції hyperx chargeplay base, брендовані куртки hyperx і hyperx power packs. Кращі чотири команди національного фіналу також отримають право представити україну в міжнародному європейському онлайн фіналі red bull m. E. O., який відбудеться 20 грудня і призовий фонд якого складе 10.000 євро.

Заявку можна подати тут.