Улюблені жанри в кіно.

4-13-2018

Улюблені жанри в кіно.
Поки кінокритики сперечаються з приводу визначень і систем, що публіка вже давно стала експертом в області жанрів. Люди приходять на перегляд будь-якого фільму, збройні складним набором очікувань, що сформувалися за весь час відвідування кінотеатрів. Досвідченість кіноглядачів у питанні класифікації жанрів ставить перед сценаристом складну задачу. Він повинен не тільки задовольнити очікування аудиторії, щоб не викликати замішання і розчарування, але й зацікавити її, запропонувавши свіжі, несподівані моменти. І те й інше неможливо без знання жанру, яке допоможе передбачити ці очікування. Жанри ігрового кіно—, що історично склалися, ДУЖЕ умовні категорії внутрішньовидової диференціації ігрових фільмів в кінематографі, що виділяються на підставі зіставлення за сюжетами, темами, декораціям, використання певних типажів, образів, характерів персонажів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі все о жизни актеров и мире кино.
Крім того, термін «жанрове кіно» часто розуміється як синонім комерційного кіно, продукт, затребуваний глядачем, протиставляється «авторському» кінематограф, має в основі самовираження особистості, індивідуума або будь-якої культури. У той же час, існують фільми авторського кіно, які можна з великою мірою впевненості віднести до того чи іншого вже існуючого жанру, тобто поняття “авторський” і “жанровий” взагалі кажучи не взаємно виключають один одного.
Також є випадки, коли успішний авторський фільм породжував масу авторів-послідовників, що в підсумку призводило до появи нового напряму в кінематографі, закладало фундамент для появи нового жанру ігрового кіно. Тому останнім часом фільми стали розділяти на авторське кіно або арт-хаус(яке іноді теж може бути жанровим), і так званий “мейнстрім” (основну масу прокатних, високо бюджетних фільмів, які зазвичай бувають “жанровими” для залучення масового глядача). Також визначається як творчість, що не має початкової, осмислено обраної, комерційної спрямованості. Їх не розуміли і вважали дивними.