У кім кардашьян виявили навушники beats fit pro до їх офіційного випуску

31

Днями відому знаменитість кім кардашьян сфотографували під час прогулянки. При ретельному вивченні знімків експерти виявили , що кінодіва носить фіолетову версію навушників , в яких експерти дізналися ще невипущену модель beats fit pro. Її офіційний анонс намічений тільки на 1 листопада. Фактично вдалося вперше побачити beats fit pro в реальному світі під час їх використання.

Як і beats studio buds, випущені кілька місяців тому, нова модель навушників beats fit pro досить сильно виступає з вуха. У той же час у неї є «крильця», які допомагають комфортно утримувати гаджет у вусі, даючи можливість знизити чиниться на вушний канал тиск.

Очікується, що beats fit pro отримають підтримку активного шумозаглушення (anc) і режиму прозорості, який дозволяє чути все, що відбувається зовні. Схоже, на зовнішній стороні будуть розміщені елементи управління, як і на beats studio buds, а також логотип beats «b».

З чуток, нове покоління apple airpods pro буде дуже сильно нагадувати beats studio buds або beats fit pro. Але такі навушники від apple з’являться не раніше наступного року на відміну від швидкого виходу на ринок аксесуара beats.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд tws-навушників vivo tws 2e . Поряд з vivo tws 2 anc, нові vivo tws 2e стали першими внутрішньоканальними tws-навушниками vivo. Вони отримали відносно доступний для подібного класу пристроїв цінник, при цьому пропонуючи якісні 12,2-дюймові динаміки в поєднанні з повноцінною функцією multipoint. Детальніше про це читайте в статті “огляд tws-навушників vivo tws 2e : якісний звук і функція multipoint”.

читайте також:

анонс razer ripsaw x: usb-адаптер для відеозахоплення на зовнішній диск