Твердотільний жорсткий диск Transcend

506

З зростанням популярності компактних ноутбуків і портативних пристроїв high-end класу, активно зростає попит на твердотільні накопичувачі (SSD). Компанія Transcend анонсувала широкий спектр високошвидкісних продуктів з твердотільними накопичувачами.

Пристрої відрізняються новим дизайном і за швидкостями читання/запису вдвічі перевершують попередні моделі.

Новий накопичувач Transcend доступний в ноутбучному форм-факторі 2,5 дюйма у варіантах з інтерфейсом SATA-II і IDE. Вінчестер ємністю пам’яті (до 64 Гб), випускається в міцному, проте легкому корпусі, відрізняється підвищеною надійністю, вкрай низьким споживанням харчування і приголомшливою стійкістю до тряскам і вібрацій. Ці особливості роблять новий SSD накопичувач Transcend заміною традиційним жорстким дискам в індустріальних та портативних пристроях, наприклад, в ультракомпактних ноутбуків, для яких витрата енергії є критично важливим параметром і, крім того, необхідна стабільна робота в умовах ударів і зіткнень.

SSD компанії Transcend завдяки стандартам форм-фактора 2,5 дюйма і доступністю у версіях SATA і IDE, забезпечують просту і інтуїтивно зрозумілу інсталяцію у більшість ноутбуків і комп’ютерів замість традиційних жорстких дисків. Завдяки новому потужному контролеру, SSD компанії Transcend перевершують стандартні 2,5-дюймові жорсткі диски, гарантуючи стабільні швидкості читання/запису до 159/136 Мб/с незалежно від розмірів файлів. SSD компанії Transcend володіють низьким енергоспоживанням і часом затримки менше 1 мс.

Крім того, SSD компанії Transcend оснащені вбудованою корекцією помилок (ECC).