Тріо нових плеєрів Philips

424

Компанія Philips представила нову серію аудіо – і відеоплеєрів GoGear. Стильна топова модель нової серії Philips GoGear SA52XX поставляється в комплекті з першокласними навушниками, які забезпечують чудове звучання.

Один з основних мінусів, відзначаються користувачами сучасних портативних MP3-плеєрів, — невисока якість відтворення музики у форматі MP3. Нове покоління продукції Philips GoGear використовує нову технологію FullSound, запатентовану Philips, яка дозволяє підвищити стандарти якості відтворення формату MP3.

При створенні компанія Philips FullSound використовувала свій досвід в області відтворення музики і технологій цифрової обробки сигналу (DSP); музичний сигнал аналізується і збагачується шляхом динамічного розширення частотного діапазону і щільності звуку.

Процесор, здатний виконувати 10 мільйонів операцій в секунду, обробляє сигнал перед його відправкою на динаміки, не вносячи додаткових шумів або спотворень, і роблячи звучання природно чистим, глибоким і потужним.

Philips GoGear SA52XX (4-8 Гб) – лідер серії, оснащений яскравим 2,8-дюймовим кольоровим екраном для перегляду відео, фотографій і обкладинок альбомів. Вигнуті навушники Angletube оснащені ергономічними акустичними каналами, кутова форма яких дозволяє направити звук безпосередньо в барабанну перетинку, в результаті чого досягається зниження рівня перешкод і шумів.

Плеєр підтримує аудіоформати MP3, WMA і AAC; на екрані плеєра можна переглядати відео у форматах AVI, MPEG1, 2 і 4, DVD (vob), MOV, WMV, RM і WMV. Плеєр оснащений вбудованим FM-радиотюнером і здатний забезпечувати до 30 годин відтворення музики або до 6 годин відео після повної зарядки.

Philips SA32XX

Також Philips представляє плеєр SA32XX — компактну версію SA52XX з тим же високим якістю звуку, яскравим 1,8-дюймовим кольоровим екраном і зручними навушниками. Володіючи ідентичними аудіо – і видеохарактеристиками, а також можливістю синхронізації з програвачем Windows Media, плеєр SA32XX забезпечує до 20 годин відтворення звуку або 4 години відео при повній зарядці.

Philips SA28XX

Philips GoGear SA28XX (2-8 Гб) – інша новинка, представлена Philips. Поєднує в собі високу якість музики, що забезпечується технологією FullSound і ефектний, стильний корпус, оснащений зручним екраном на органічних світлодіодах.