Transcend представила тонкий жорсткий диск в стилі гоночних болідів

423

Transcend Information представила StoreJet 25P -тонкий портативний жорсткий диск з зручним для транспортування дизайном.

З компактною базою, накопичувач займає об’єм всього 127,4×81,25×14,5 мм і важить лише 158 г (з жорстким диском. Легкий дизайн, навіяний атмосферою гоночних змагань, включає особливу шахову алюмінієву лицьову панель, яка забезпечує StoreJet 25P стильний і незвичайний вигляд, що виділяє накопичувач із загального ряду портативних жорстких дисків. Крім того, SJ25P відрізняється зсувним механізмом бази.

Щоб забезпечити максимальну сумісність StoreJet 25P з сучасними настільними комп’ютерами і ноутбуками накопичувач оснастили високошвидкісним інтерфейсом USB 2.0. Це дозволяє обмінюватися даними на швидкості до 480 Мб/с і надає Plug-and-Play, сумісність. Додатково, StoreJet 25P дозволяє підвищити ефективність роботи за допомогою доданого комплекту програм StoreJet elite, який включає Website AutoLogin, Mobile Обране з NoTrace інтернет-браузингом, шифрувальник файлів Secret-Zip, Mobile E-mail, Online Update, а також інтелектуальну систему складання розкладу відновлення даних, інструменти безпеки і архіватори файлів. Transcend StoreJet 25P підтримує всі поширені операційні системи, включаючи Windows 2000 / XP / Vista, Mac, and Linux. StoreJet 25P, доступний в даний час у варіанті з встановленим 250 Гб SATA жорстким диском і як тільки бази, в яку може бути встановлений будь-2,5-дюмовий SATA жорсткий диск.