Toshiba Qosmio X305-Q708: «солодка штучка» для ігроманів

409

Компанія Toshiba випустила новий ноутбук класу Hi-End Qosmio X305-Q708. Метою корпорації було створити потужну сучасну ігрову систему. У своє дітище розробники вклали самі передові технології.

Ноутбук працює на базі процесора Intel Core 2 Extreme quad-core. Високоякісну графіку забезпечують дві карти NVIDIA GeForce 9800M GTS 1 гігабайт. А висока швидкодія – оперативна пам’ять стандарту DDR3-1066 в обсязі 4 гігабайт. Розмір жорсткого диска – 320 гб. На додаток до HDD в специфікації лептопа є також 128 гб NAND flash-накопичувач. TruBrite-монітор має діагональ 17 дюймів і роздільну здатність 1680×1050 пікселів. А завдяки наявності портів HDMI і DisplayPort є можливість підключати «машину» до великих екранів.

Крім цього, в новому гаджеті передбачена повнорозмірна клавіатура з розширеною цифровий секцією і стереодинаміки Harman Kardon. Ноутбук обладнаний ВЕБ-камерою з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя і функцією Toshiba Face Recognition, яка дозволяє розпізнавати користувача. Для синхронізації з периферійними пристроями передбачений інтерфейс USB.

В першу чергу новинка надійде в продаж на території США за ціною 4200 доларів, повідомляє Cifrovik.