Ток Шоу танцы со звездами

9-19-2019

Ток Шоу танцы со звездами
Драйвовий Ляпіс, ніжна Федишин і на вершині з Ріаnобоєм. Як пройшов концерт біля Книжки.
Токож хочемо вам порекомендувати khmelnychanka.info
Что на самом деле происходит за кадром шоу .
Почему скучает за Серегой и чем ее покорил Дмитрий Дикусар.
Поки Вінниця продовжує приймати вітання у свій 656- ий день народження, у Центральному парку доносяться пахощі з кожного.
На День міста у Вінниці проходить черговий Хвіст- фест. Це вже шостий благодійний ярмарок, на якому вінничани можуть знайти.
Щодня у соціальних мережах з’ являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди.
Будь- яка дівчинка з дитинства мріє виступати на великій сцені під світлом яскравих софітів, дефілювати у неймовірній сукні та приміряти на себе розкішну корону. Тепер у кожної маленької красуні буде шанс здійснити свою мрію і стати учасницею головного дитячого шоу нашого міста.
Тимко Падура — українсько- польський музикант, композитор, поет. Він більшу частину життя мешкав на Вінниччині, та його пісні полинули далеко з кордони нашої держави. Його авторству ймовірно належить і відома на теренах Польщі пісня “Гей, соколи. ”, а також “Українки з нотами Тимка Падури”, яких донині відомо дванадцять.
Глядачі дізнаються, як розібратися в різних сортах яблук, навчаться вибирати корисні і якісні плоди і зрозуміють, як колір і смак яблука впливають на здоров’ я.
На День міста знову влаштують Хвіст- Фест, де кожен може знайти собі чотирилапого друга. Долучайте та розкажи про захід друзям.
Студенти та викладачі ВДПУ створять для відвідувачів святкування Дня міста цікаві фотозони, презентують найбільшу вишиту книгу про Вінницю, а також два герба міста. Усе це відбуватиметься у рамках ІІІ Мистецько- освітнього фестивалю . Глядачі дізнаються, на що потрібно звертати увагу при виборі білого хліба і якими простими способами можна визначити його якість.
Шалена швидкість пальців та експресія.
Знаменитий віденський віртуоз Лукас Кранцельбіндер грає так, що перехоплює подих.
Його концерти з успіхом проходять по всьому світу.
Вінницький хор записав пісню з Павлом Зібровим.
Незалежний новинний портал з оперативним висвітленням подій у Вінниці та області. Сайт новин №1 у Вінниці за розміром аудиторії. Ми висвітлюємо важливі та цікаві події, людей, життя Вінниці. Редакція запрошує читачів додавати власні новини в розділ . Будь- яка публiкацiя, передрук чи наступне поширення матеріалів сайту у друкованих або електронних засобах масової інформації можлива винятково у разі письмового дозволу правовласника.