Телевізори LG!

12-4-2019
Картинки по запросу Телевізори LG!

Компанія LG є одним з найбільших виробників техніки. У даний момент штаб квартира компанії LG знаходиться в Сеулі, Південна Корея. А це означає, що практично всі самі останні новинки, що випускаються LG, українські користувачі мають можливість придбати в числі перших. Особливою популярністю користуються в Україні телевізори LG. Всього компанія LG випускає п’ять серій телевізорів. Перша і найчисленніша серія це LCD – телевізори. Безсумнівним плюсом LCD – телевізорів є швидкість відгуку, завдяки чому завжди чітка картинка без каламутного шлейфу. LCD – Телевизоры LG мають високу роздільну здатність завдяки чому забезпечується якісне відтворення відео у форматі HD. Телевізори цієї серії є найбільш популярними, так як поєднують в собі стильний дизайн, висока якість і відносно низьку вартість.

Перевагою даного типу телевізорів є відмінна передача кольору. Кольори живі і насичені, а чорний колір, який є одним з найбільш складних з відтворення кольорів на екрані такого телевізора відображається досить реалістично. LED – телевізори LG відмінно поєднують природне перенесення кольорів, високу деталізацію і контрастність зображення. До того ж LED – телевізори LG дуже енергоекономні. Одним з останніх напрямків LG є серія телевізорів Cinema 3D. Телевізори LG даної серії дадуть повною мірою зануритися в атмосферу захоплюю чого фільму або комп’ютерної гри у форматі 3D. Телевізори даної лінійки універсальні, крім повної підтримки формату 3D, звичайне двомірне зображення виглядає яскравим, чітким і насиченим. Телевізори класу «преміум» виробництва LG з підтримкою Smart TV мають необмежений доступ до інтернет-ресурсів.

Завдяки чому можливий онлайн перегляд відео з великої кількості інтернет ресурсів. Плазмові телевізори LG відомі яскравою насиченою картинкою і чудовою живою передачею кольору. У цю серію входять телевізори з діагоналлю від 42 дюймів. Це прекрасний варіант для домашнього кінозалу. Підключіть до такого телевізора акустичну систему і насолоджуйтеся ефектом повного занурення в сюжет захоплюючого фільму. В останньому випадку зробити покупку набагато зручніше, так як ви будете позбавлені від стадії утомливих походів по магазинах у пошуках потрібної моделі і найкращої ціни. У нас широкий асортимент телевізорів LG, зручна форма оплати і швидка доставка.