Телевізор Samsung PS-50A470P1: для перегляду тривимірних зображень

442

Компанія Samsung Electronics представила плазмовий телевізор Samsung PS-50A470P1, що дозволяє переглядати об’ємні зображення (3D) поряд з традиційними плоскими.

Особливістю Samsung PS-50A470P1 виступає підтримка об’ємних 3D зображень. Звичайна телевізійна картинка, отримана за допомогою зйомки з однієї точки і тому виглядає плоскою. Для отримання цієї 3D-картинки телевізор повинен виводити на екран стереоскопічне зображення, отримане з двох точок — ліворуч і праворуч. Вхідні в комплект телевізора спеціальні окуляри з затвором, допомагають сприймати по черзі обидва зображення, об’єднують їх так, що зір і мозок сприймає його як одне тривимірне. 3D-контент в даний час вже представлений комп’ютерними іграми і блокбастерами. Діагональ PS-50A470P1 становить 50 дюймів.

Фірмова технологія Real 100Hz забезпечує поліпшену передачу динамічних сцен, а також чіткий текст субтитрів в нижній частині екрана. Фільтр FilterBright забезпечує поглинання зовнішнього світла, мінімізуючи бликование, за рахунок чого досягається висока яскравість і чіткість зображення з глибокими чорними тонами, не блекнущими навіть при сильному зовнішньому світі. Крім того, якість картинки оптимізується завдяки аналізу гістограми вхідного зображення в реальному часі цифровим процесором Digital Cell Manager (DCM). Динамічний коефіцієнт контрастності досягає рівня 1 000 000:1. Глибина кольору дорівнює 18 біт на канал.

Крім того, в телевізорі PS-50A470P1 використовується вдосконалений процесор зображення DNIe+, що дозволяє усунути помилки колірного балансу і добитися природних кольорів (“Real Color”) і чіткого зображення без шумів. У динамічних сценах можуть спостерігатися спотворення похилих ліній контуру об’єктів, наприклад, облич людей, оскільки екран не може правильно затонувати яскраві або темні фрагменти зображення з похилими лініями контуру. Для вирішення цієї проблеми в телевізорі використовується спеціальний процесор Motion Estimated Silhouette Editor (редактор контурів), який дозволяє розрахувати рух об’єктів і зафіксувати шуми, а потім скорегувати колірний тон особи шляхом правильної заливки темних і світлих фрагментів зображення.

Ще одна особливість – 1080 технологія 24P Real Movie, що забезпечує якість і швидкість відтворення в точності, як у кінотеатрі, тобто зі швидкістю 24 кадру в секунду. Телевізор PS-50A470P1 може здійснювати конвертування дозволу 1080p в 768p, тобто зводити до мінімуму зниження якості картинки.

Три роз’єми HDMI 1.3 (High-Definition Multimedia Interface) забезпечують швидке підключення пристроїв. Один роз’єм HDMI, роз’єм для композитного аудіо і відео, S-video і гніздо для мікрофона, розташовані на бічній панелі телевізора, допоможуть підключити всі пристрої, не використовуючи для цього роз’єми на задній панелі. Завдяки підключенню HDMI-CEC (Anynet+) через телевізор можна управляти різними СЕС-сумісними пристроями (наприклад, DVD і BD-програвачами) за допомогою ПДУ.
Телевізор PS-50A470P1 оснащений “Інтелектуальною системою енергозбереження”, яка дозволяє знизити енергоспоживання на 50%. Крім того, користувач телевізора PS-50A470P1 може сам задати рівень енергозбереження у відповідності зі своїми вподобаннями.
Вартість Samsung PS-50A470P1 – 75 тис. рублів.