Стали відомі характеристики xiaomi mix 5

51

Ще й місяця не минуло з моменту прем’єри xiaomi mix 4, а в мережі вже з’являється інформація про смартфон нового покоління. Очікувано, називатися він буде xiaomi mix 5.

Що відомо?

Китайський мережевий інформатор digital chat station зазначає, що в майбутньому флагмані нас чекає дисплей формату qhd+ з роздільною здатністю 2560 x 1080 точок. Китайці чомусь називають його 2k. До моменту анонса xiaomi mix 5 компанія зможе доопрацювати технологію розміщення фронтальної камери під дисплеєм, і наступного разу її буде складно розгледіти незалежно від кута огляду.

Також прийдешньої новинці приписують підтримку 200-ватної швидкої зарядки по проводу. Технологію hypercharge виробник анонсував ще наприкінці весни нинішнього року. Вона дозволяє зарядити акумулятор на 4000 ма*год з нуля до 100% за 8 хвилин, зберігаючи 80% ємності після 800 циклів підзарядки. Галузевий стандарт в китаї передбачає від 60% після 400 циклів.

Більше про xiaomi mix 5 поки інформації немає. Але можна не сумніватися в тому, що смартфон наступного покоління отримає топовий мобільний процесор snapdragon 898, хороші камери і свіжу версію програмного забезпечення.

Для тих, хто хоче знати більше: