Справка с предыдущего места работы

11-18-2017

Otvet.qip – це сервіс питань і відповідей, який почав свою роботу в березні 2013 року. Наш сайт наповнюється і розвивається силами нашої спільноти небайдужих авторів. Тематика питань, які обговорюються на нашому сайті – найширша. Кожен знайде інформацію по своїм інтересам. У нас справка с предыдущего места работы.

Наша мета – організація саморегулюючого спільноти освічених і доброзичливих авторів. Так, спільними зусиллями, ми зможемо створити найбільшу базу запитань і відповідей російською мовою, яка допоможе будь-якому користувачеві Мережі знайти потрібну інформацію. Для того, щоб вирахувати потрібну суму, використовуються відомості про середній зарплаті за останні два роки. Якщо ж таких даних немає, то при нарахуванні береться за основу розмір, відповідний сумі мінімальної заробітної плати, що встановив уряд на поточний рік.

Якщо працівник, йдучи зі старого місця роботи, не взяв вчасно дану довідку, то для отримання компенсації за лікарняним йому все ж доведеться подбати про надання зазначеного документа. Якщо довідка не буде надана, то нарахування і оплата лікарняного листа не представляється можливою. При появі нової форми документа порядок одержання і видачі його не змінився. Раніше довідка дається в останній день роботи при звільненні.