Spotify запускає загальні списки відтворення “blend” для всіх користувачів

80

Компанія spotify оголосила про те, що вона починає поширювати довгоочікувану функцію blend для створення загальних списків відтворення серед усіх користувачів. Ця функція запрацювала у вигляді бета-версії для невеликого відсотка користувачів spotify на початку цього року, а тепер поширюється на всіх передплатників сервісу.

Що таке blend

У публікації блогу spotify пояснила, що blend – це спосіб для “двох користувачів об’єднати свої музичні смаки в один загальний плейлист, створений спеціально для них” . Після початку бета-тестування функції на початку цього літа spotify внесла кілька поліпшень, включаючи нову функцію “оцінка відповідності смаків”, яка дозволяє побачити ваші уподобання в порівнянні з уподобаннями ваших друзів.

Вже прямо зараз можете знайти опцію blend в додатку spotify і почати створювати загальні плейлисти. Можливо, доведеться оновити додаток до останньої версії.

Як користуватися blend

Spotify роз’яснює порядок дій:

  • натисніть ” create blend “(створити blend) в центрі “made for you” (зроблено для вас) на мобільному пристрої.
  • потім натисніть “invite” (запросити), щоб вибрати друга, який приєднається до вашого списку відтворення, і повідомити його відповідним повідомленням.
  • як тільки ваш друг погодиться, spotify створить для вас двох обкладинку і трек-лист, в якому будуть зібрані пісні, що поєднують ваші уподобання і смаки.
  • поділіться результатами blend в соцмережах, натиснувши кнопку “share this story” (поділитися цією історією) в нижній частині екрана історії даних.

Хоча blend доступний для всіх абонентів spotify, преміум-користувачі отримають додаткову перевагу. За словами spotify, преміум-передплатники можуть бачити додаткові дані про переваги, які сприяли створенню кожної пісні в плейлисті.

Spotify