Sony випустила нову відеокамеру Handycam FX1000

400

Компанія Sony представила Handycam FX1000 з об’єктивом Sony G Lens.

Нова відеокамера порадує прихильників старого доброго формату HDV можливістю знімати відео дозволу HDV 1080i.
Handycam HDR-FX1000E відрізняється високою ергономічністю і надійність у поєднанні з максимально можливим HDV якістю зображення.

Цей продукт, що поєднує в собі просунуті функції ручного управління та інноваційні технології Sony в галузі поліпшення якості зображення, відрізняється високою функціональністю.

Серце моделі FX1000E – система трьох матриць 1/3 ClearVid CMOS-типу зі збільшеним розміром осередків, забезпечує виключно високу чутливість і динамічний діапазон. Технологія Exmor знижує рівень шуму і підвищує якість зображення для висококонтрастних сцен або при зйомці в умовах низької освітленості.

Новий об’єктив Sony G Lens, розроблений спеціально для FX1000, поєднує в собі унікальні оптичні рішення Sony. Фокусна відстань 29,5 мм (еквівалент 35 мм) дає широкий кут огляду, що важливо не тільки при зйомці на вулиці, але і в приміщенні, коли відстань до об’єкта обмежена. Цифровий збільшувач Digital Extender додатково розширює можливості 20х зума приблизно в 1,5 рази.

Два елементи з низькодисперсного скла ED (Extra-low Dispersion) запобігають появі хроматичної аберації, спричиненої різницею в ламанні світлових променів різного кольору. Цей асферичний об’єктив складається з 10 оптичних груп і 15 оптичних елементів, завдяки чому забезпечується висока чіткість і чистота зображення навіть при високому наближенні.

Завдяки системі матриць 3 ClearVid CMOS всі об’єктиви серії G мають гарну здатність збирати світло, за рахунок чого досягається висока чутливість при низькому освітленні – 1,5 люкс. Відеокамера оснащена вбудованим оптичним стабілізатором Optical SteadyShot, що дозволяє отримувати неразмытые відео і фото в режимі ручної зйомки.

На додаток до стандартного режиму запису 50i, модель FX1000 має новий для Handycam режим зйомки 25p (прогресивна розверстка), що дозволяє отримувати зображення, ще більш близьке до кінематографічного. Сигнал, записаний у режимі 25p, перед записом на касету конвертується в 50i, завдяки чому відзнятий матеріал можна легко переглядати і редагувати на стандартному HDV обладнанні. «Кінематографічні» відеоролики, зняті в режимі 24р, доводиться до досконалості завдяки новим функціям CinemaTone Gamma і CinemaTone Colour, які роблять колір більш глибоким і насиченим.

Для максимальної зручності перегляду відзнятого матеріалу передбачений висококонтрастний 3,2-дюймовий Xtra Fine РК-дисплей з роздільною здатністю 921 тис. точок, що в 4 рази вище, ніж у екрану Clear Photo LCD-типу. Камера також оснащена 0,45-дюймовим електронним видошукачем Xtra Fine. Камера FX1000E передбачає широкий вибір функцій, дозволяючи змінювати параметри зйомки в широких межах.

Кільця незалежної регулювання фокусу і зума доповнені кільцем ірисової діафрагми, забезпечуючи точний ручний контроль. Завдяки можливості зміни значень експозиції/ірисової діафрагми можна задати абсолютно точне кількості світла, яке повинно потрапити в об’єктив: при зміні параметрів Exposure Brightness зображення настроюється у відповідності з установками діафрагми і посилення відео-сигналу, в той час як швидкість спрацьовування затвора залишається фіксованою. Крім того, швидкість затвора і посилення управляються абсолютно незалежно один від одного.

Посилення, баланс білого і швидкість спрацьовування затвора контролюються за допомогою спеціальних елементів управління. Також передбачена кнопка перемикання фокусу для зручного вибору режиму зйомки і три перемикаються ND фільтра.

До інших корисних функцій, представлених в даній моделі, відносяться Shot Transition і Picture Profile. Найбільш часто використовувані функції можуть бути запрограмовані з допомогою трьох призначених для цього кнопок.

Для моделі FX1000E передбачений широкий вибір додаткових аксесуарів. До них відносяться нова ширококутна насадка об’єктива VCL HG0872X з ефективним фокусною відстанню 23,6 мм, РК-бленда SH L32W для поліпшення видимості зображення на дисплеї при зйомці з яскравим спалахом, а також місткий м’який кейс LCS-VCC.

Модель Handycam HDR-FX1000E HDV надійде у продаж в середині листопада. Рекомендована роздрібна ціна – 115 тис. рублів.