Sony випустила нові фоторамки та фотопринтери

412

Компанія Sony випустила нові фоторамки та фотопринтери.
Цифрові фоторамки DPF-V900, DPF-V700 і DPF-D70 серії “S-Frame” покликані створити яскравий акцент в інтер’єрі будинку або офісу.


Sony випустила нові фоторамки та фотопринтери
Sony выпустила новые фоторамки и фотопринтеры
Sony випустила нові фоторамки та фотопринтери

Завдяки дозволу понад мільйон точок, великий 9-дюймовий екран з роздільною здатністю WVGA в моделі DPF-V900 відтворює зображення з високою контрастністю, опрацюванням деталей та передачею кольору. Моделі DPF-V700 і DPF-D70 мають 7-дюймовий екран.

Sony выпустила новые фоторамки и фотопринтеры
Sony випустила нові фоторамки та фотопринтери

Слайд-шоу починається автоматично після установки карти пам’яті в слот. У той час як інші рамки можуть стикатися з проблемами при відкритті фотографій великого розміру, потужний процесор обробки зображення Sony BIONZ в моделях DPF V900/V700 відкриває зображення за 1 секунду.
Процесор Sony BIONZ підтримує перегляд фотографій дозволом до 48 мегапікселів (6000х8000 пікселів) або об’ємом до 100 Мбайт за лічені секунди.

Sony выпустила новые фоторамки и фотопринтеры
Sony випустила нові фоторамки та фотопринтери

Знімок з роздільною здатністю 12 мегапікселів (4000х3000 пікселів), знятий фотокамеру Cyber-shot W200, може бути повністю відображений на екрані цифрової фоторамки Sony за 1,7 секунди.

Sony выпустила новые фоторамки и фотопринтеры
Sony випустила нові фоторамки та фотопринтери
Sony выпустила новые фоторамки и фотопринтеры
Sony випустила нові фоторамки та фотопринтери

Процесор BIONZ реалізує також ряд зручних функцій автоматичної ретуші. Він забезпечує автоматичне усунення ефекту «червоних очей, згладжування дефектів шкіри, коригування фокусування і експозиції, які коригують зображення для отримання ідеальних результатів без використання комп’ютера і програм для редагування фото.

Інтелектуальний сенсор орієнтації у всіх моделях цифрових фоторамок Sony автоматично повертає зображення так, щоб воно завжди відтворювалося правильно – в якому б положенні не була встановлена фоторамка: портрет або пейзаж.

Легко переносити файли зображень з підключеного комп’ютера у внутрішню пам’ять фоторамки без спеціального програмного забезпечення. На фоторамки DPF-V900 і DPF-V700 можна також передавати фотографії по бездротовому зв’язку з фотокамери мобільного телефону з використанням адаптера Bluetooth DPPA-BT1 (продається окремо). У продажу представлений також зручний комплект DPF V700BT, в який входить фоторамка DPF-V700 і адаптер DPPA-BT1.

У внутрішній пам’яті моделей DPF-V900 і DPF-V700 об’ємом 512 Мбайт можна розмістити до 1000 знімків (в моделі DPF-D70: 256 Мбайт – 500 знімків). Великі файли зображення автоматично масштабуються для відтворення з якістю HD одночасно і зберігаються дозволяючи максимально збільшити обсяг фотоальбому. Відразу після включення цировая фоторамка Sony автоматично починає відтворювати в режимі слайд-шоу зображення з альбому у внутрішній пам’яті, навіть якщо в рамку не була вставлена карта пам’яті фотокамери.

Моделі DPF-V900 і DPF-V700 оснащені виходом HDMI, до якого можна підключати будь-який телевізор класу HD Ready для демонстрації фотографій на великому екрані – ідеальний варіант, якщо на Вашій фотокамері немає виходу HD. Ще краще фотографії виглядають на будь-якому телевізорах BRAVIA, які підтримують режим PhotoTV HD для оптимізованого перегляду фотографій.

Для вищого ступеня комфорту у вітальні функція BRAVIA Sync» дозволяє управляти демонстрацією фотографій та іншими основними функціями фоторамки з пульта ДК телевізора BRAVIA (сумісний з моделями, які будуть випускатися починаючи з весни 2008 року).

Керувати фоторамкою просто. Замість втомливого мандри по пунктах меню і перемиканням налаштувань досить лише доторкнутися до кнопки “View” (“перегляд”).

Крім того, Sony представила чотири нових компактних цифрових фотопринтери, які ще більше спрощують моментальну друк фотографій професійної якості без необхідності підключення до комп’ютера.

Всі чотири моделі забезпечені зручне ручкою для перенесення.

Фотопринтери DPP-FP95, DPP-FP85, DPP-FP75 та DPP-FP65 використовують розроблену технологію Sony термосублимации барвника для друку прекрасних довговічних фотографій, вільних від «зерна», яке часто зустрічається при друку на струменевих принтерах. Швидкість друку: моделі DPP-FP75 та DPP-FP65 друкують фотографії розміром з листівку (10 x 15) за 1 хвилину, в той час як потужний процесор BIONZ і технологія TruFast в моделях DPP-FP95 та DPP-FP85 зменшують час друку до 45 секунд.

Для друку необхідно просто вставити карту пам’яті з фотокамери до принтера, вибрати потрібні кадри з допомогою піктограм. Принтер DPP-FP95 оснащений великим 3,6-дюймовим РК-екраном Clear Photo LCD з регульованим кутом нахилу, який дозволяє переглядати навіть найдрібніші деталі зображення.

По натисненню кнопки «Auto Touch-Up» принтери DPP-FP75 та DPP-FP65 здатні автоматично розпізнавати обличчя в кадрі і потім усувати ефект «червоних очей». У принтерах DPP-FP95 та DPP-FP85 додані ще більш потужні і прості в обігу функції автоматичної ретуші. Такі як «згладжування тону шкіри», «корекція фокусування» і «корекція експозиції», які додадуть «блиску» Ваших улюблених знімків.

Різні режими друку дозволяють легко друкувати “фото для документів” будь-яких розмірів або створювати фото-колажі, маючи кілька знімків на одному аркуші паперу. Принтери DPP-FP95/-FP85 роблять ще один крок, додаючи спеціальні режими друку для виготовлення індивідуальних фотооткрыток. Можна додати декоративні рамки або надати фото вид поштової марки, вибрати та застосувати до фото будь творчих фільтрів.

Функція «Scrapbook» дозволяє сортувати фотографії в папки, створюючи тематичні альбоми.

DPP-FP95 та DPP-FP85 – це перші фотопринтери від Sony, оснащені виходом HDMI для прямого підключення до HD-телевізору. На великому екрані фотографії виглядають ще краще. Функціями друку принтерів DPP-FP95 та DPP-FP85 можна управляти з пульта ДУ нового телевізора BRAVIA або з пульта ДК телевізора, сумісного з системою CEC. Можлива також друк фотографій з будь-якого пристрою, оснащеного Bluetooth-модулем (наприклад, з мобільного телефону за допомогою Bluetooth DPPA-BT1.

Нові моделі цифрових фоторамок і цифрових фотопринтерів Sony надійдуть у продаж в Росії і країнах СНД на початку травня 2008 року.