Sony випустила легкий ноутбук серії ТТ для бізнесменів

385

Sony представила новий ноутбук Vaio серії TT, розроблений спеціально для бізнесменів і керівників. Корпус Vaio TT виконаний з легкого, але міцного матеріалу – вуглеволокна.

Широкоформатний РК-екран 16:9 забезпечує зручність робочого простору, а також підходить для перегляду кінофільмів. Ноутбук Vaio серії TT важить всього близько 1,3 кг і може працювати від батареї до 9 годин.

Цей компактний ноутбук товщиною всього 23,5 мм в самому тонкому перерізі оснащений цілою серією ультрасучасних функцій для забезпечення рівня мобільності, що задовольняє всім запитам сучасного бізнес-користувача.

Екран з діагоналлю всього 11,1 дюйма володіє високою роздільною здатністю (1366×768 пікселів) і широким форматом 16:9. Міцний, стійкий до подряпин екран реалізує всі перевагами технології X-black LCD і виводить висококонтрасне зображення глибоких, реалістичних, насичених кольорів, а завдяки бічній LED-підсвічуванню досягається виняткова чистота спектру і висока точність передачі кольору.

Процесор Intel Core 2 Duo SU9300 забезпечує високу продуктивність всієї системи і високу економічність батареї. Завдяки датчику зовнішнього освітлення автоматично регулюється оптимальний рівень підсвічування екрану, що не тільки забезпечує максимальныйо комфорт при перегляді, але і дозволяє економити електроенергію. Інтелектуальна технологія управління батареєю включає функції Quick Charge і Battery Care, що забезпечують надшвидку зарядку і гарантують створення умов для оптимального використання акумулятора.

Фізичний захист даних забезпечується завдяки функції Vaio Hard Disk Protection, яка реєструє випадкові руху і миттєво зупиняє роботу системи. Технологія ідентифікації за відбитками пальців контролює доступ в систему, запобігаючи спроби несанкціонованого авторизації.

Вища модель серії Vaio TT – VGN-TT1RVN/B – оснащена тонким приводом для програвання дисків Blu-ray, який дозволить дивитися фільми у форматі HD, а також використовувати Blu-ray диски в якості носіїв інформації, які вміщують великі обсяги даних (до 50 Гб на одному диску). У цій моделі замість стандартного жорсткого диска використовується Solid State Drive накопичувач на базі флеш-пам’яті ємністю 128 Гб, який не має рухомих частин, що значно збільшує термін служби і знижує загальну вагу ноутбука.
Вартість моделей варіюється від 70 тис. руб до 145 тис. руб .