Sony Vaio NS11R: елегантні мультимедійні ноутбуки

417

Компанія Sony анонсувала нові мультимедійні ноутбуки серії Vaio NS1R.

Всі моделі мають широкий РК-монітор на основі технології X-black LCD, поліпшує якість і натуральність зображення, а також вбудовану веб-камеру Motion Eye, що підходить для проведення відеочатів і відеоконференцій. Флагманська модель VGN-NS11ZR/S оснащена комбо-приводом для дисків Blu-ray Disc, який дозволяє дивитися останні кіно-новинки в форматі High Definition. Крім того, всі моделі мають широкі можливості для надшвидкісного бездротового з’єднання завдяки наявності модуля Draft-N.

У серії VAIO NS1R РК-екран X-black LCD зі значною 15,4-дюймовою діагоналлю і дозволом 1280×800 пікселів надає користувачеві широкий простір для роботи і дозволяє переглядати фільми в широкоформатному режимі.

Ця серія оснащена інтелектуальним програмним забезпеченням, що дозволяє легко і швидко організувати постійно зростаючі колекції музики, фото і відео. VAIO Music Box за допомогою спеціальної програми 12 Tone Analysis розподіляє музику за жанрами і настроям, автоматично створюючи плей-листи, з яких користувач може вибрати найбільш відповідний момент.

Програма Vaio Movie Story значно спрощує роботу з фото та відео, що дозволяє їх класифікувати, редагувати, додавати спецефекти і синхронізувати під музику, створюючи з безладної маси фотографій слайдшоу.

У всі моделі серії встановлена англійська версія електронного словника Abbyy Lingvo x3, включає 57 загальнолексичних і тематичних словників для перекладу з англійської на російську мову і навпаки, а також тлумачні словники англійської і російської мов.

Ноутбук VGN-NS11ZR/S оснащений процесором Intel Core 2 Duo процесор T5800, пам’ять 4096 Мб (2×2048 Мб), WLAN 802.11 a/b/g/Draft n, графиеской картою ATI Mobility Radeon HD 3430. Вартість моделей серії NS варіюється від 20 тис. руб до 31 тис. руб.