Sony представила цифрові домашні системи з підтримкою Blu-Ray

381

Компанія Sony анонсувала нові цифрові домашні системи «All-In-One».

Vaio серії AW

У ноутбуках Vaio AW є широкий 18,4-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD, який відрізняється потужною технологією 3LED підсвічування, яка ніколи раніше не використовувалася для ноутбуків. Фотографи та власники HD відеокамер оцінять точність відтворення кольорів, що покриває всю палітру Adobe RGB.

3LED підсвічування монітора – це технологічна інновація від Sony, яка задіяна при створенні останніх моделей РК-телевізорів Bravia. Вона використовує чистий червоний, зелений і синій світло, що випускається світлодіодами, для створення широкої колірної гами, ідеально чітко відтворює повну палітру кольорів Adobe RGB.

Програмне забезпечення включає Adobe Photoshop Lightroom і Photoshop Elements. Також VAIO AW оснащені оригінальними програмами від Sony, такими як Image Data Converter, Picture Motion Browser і ? setting plug-in for Adobe Photoshop Lightroom, який зацікавить фотографів.

Ефект міні-кінотеатр з об’ємним звучанням забезпечується з допомогою системи обробки аудіо-сигналу Dolby Home Theatre, 2.1-канальні динаміки і вбудованого сабвуфера для ідеальної якості басів. Завдяки наявності HDMI-роз’єму ви зможете досягти ще більш вражаючого HD аудиовидеоэффекта, підключивши до комп’ютера HD ТБ або систему домашнього кінотеатру.

Ноутбуки Vaio AW оснащені процесором Intel Core 2 Duo T9600 і потужним 3D графічним адаптером Nvidia GeForce 9600M GT 512MB. SSD-накопичувач на основі флеш-пам’яті Solid State Disk ємністю 128 Гб в поєднанні з 500 Гб жорстким диском SATA забезпечують високу продуктивність при роботі з великими файлами, які зберігаються на SSD для максимально швидкого доступу.

Vaio серии RT

Vaio серії RT
На сьогоднішній день Vaio серії RT на базі процесора Intel Core 2 Quad є самим потужним рішенням в асортименті «All-in-one-PC» від Sony, проте в першу чергу вони позиціонуються як високотехнологічна платформа для перегляду HD мультимедіа і роботи з ним. Крім універсальності ця серія відрізняється зручністю в роботі і компактністю.

Елегантний дизайн цієї моделі включає широкоформатний 25,5-дюймовий Full HD (1920×1200) дисплей і вбудований ПК-компонент на базі потужного процесора Intel Core 2 Quad з графічним адаптером Nvidia GeForce9600M з 512 Мб власної пам’яті і жорстким диском ємкістю до 1 Тб (2 x 500 Гб).

Завдяки вбудованому Blu-ray-приводу ви зможете не тільки дивитися фільми в Full HD якості, але і зберігати персональні HD відео, фото та музику на місткі (до 50 Гб) Blu-ray диски, створюючи зручні бібліотеки. Потужне, насичене об’ємне звучання досягається за допомогою технології обробки сигналу Dolby Home Theatre; ефект посилюється за рахунок елегантних стильних колонок і вбудованого сабвуфера. Ще одна риса – наявність HDMI-роз’єму, що дозволяє користувачам безпосередньо приєднувати різні HD пристрої, наприклад HD телевізор або ігрову приставку Playstation 3, і легко перемикатися між ПК і зовнішніми пристроями за своїм бажанням.

Серія Vaio RT оснащена програмним забезпеченням для обробки фотографій, що включає Adobe Photoshop Lightroom і Adobe Photoshop Elements, а також Adobe Premiere Elements для роботи з HD і SD відеоконтентом. За допомогою інтелектуальної програми Vaio Movie Story ви зможете всього за кілька простих кроків перетворити вашу фотоколекцію в слайд-шоу, а Vaio Click to Disk дозволить записати ваше твір на Blu-ray диск з легкістю і швидкістю.

Vaio серии LN

Vaio серії LV/LN
Цифрові медіацентри Vaio LV і Vaio LN виникли в результаті подальшої еволюції Vaio серії L. Кожна з цих компактних моделей оснащена ультра-яскравим екраном з декількома лампами підсвічування, а також включає потужний набір функцій для обробки HD медіаконтенту. Обидві серії Vaio LV і LN оснащені вбудованими програвачі дисків Blu-ray, причому для серії Vaio LV передбачена можливість як читання, так і запис, що дозволяє користувачам створювати персональні HD фото – і відеоколекції і зберігати їх на Blu-ray дисках, що вміщують до 50 Гб інформації.

Комп’ютери Vaio серії LV мають широкоформатний 24-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920×1200, а більш компактна серія Vaio LN оснащена 20,1-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1680×1050. В обох випадках передбачена ергономічна підставка “Zero Degree”, що дозволяє розташувати екран повністю вертикально для максимально зручного перегляду фільмів і телеканалів. Останнє стало можливим завдяки вбудованому цифровому/аналогового ТВ тюнера, який є в обох моделях.

Vaio серии LV

Розмір та дизайн клавіатури ретельно продуманий: вона ідеально підходить до екрану, має зручну опору для рук і дозволяє приховати з поля зору дроти. Для ще більшого комфорту Vaio серії LV оснащений внутрішнім блоком електроживлення.

Потужний процесор Intel Core 2 Duo підходить для роботи з мультимедиаконтентом. Спеціальне програмне забезпечення Adobe Premiere Elements спрощує обробку відеофайлів, а інтелектуальна програма VAIO Movie Story легко перетворює безладну масу фотографій в чудове слайд-шоу, сортуючи їх, додаючи забавні спецефекти і синхронізуючи рух на екрані з ритмом музичного супроводу. Для того щоб ви могли зберігати видеоколлекцию у зручному компактному вигляді, обидві моделі мають програму VAIO Click to Disk для запису улюблених кліпів та фільмів на Blu-ray (VAIO LV) або DVD (VAIO LN).

Моделі Vaio серії LV оснащені додатковим роз’ємом для розміщення другого знімного жорсткого диска. Коли він буде заповнений інформацією, його легко зняти і замінити новим порожнім диском.

Як і Vaio RT, моделі Vaio серії LV і LN мають роз’єм HDMI, що дозволяє користувачам безпосередньо приєднувати різні HD пристрої, наприклад HD телевізор або ігрову приставку Playstation 3, і легко перемикатися між ПК і зовнішніми пристроями за своїм бажанням.

Всі моделі поставляються з англійською версією самого популярного в Росії електронного словника Abbyy Lingvo x3, включає 57 загальнолексичних і тематичних словників для перекладу з англійської на російську мову і навпаки, а також тлумачні словники англійської і російської мов.