Sony представила Full HD відеокамеру для любителів посміхатися

437

Компанія Sony представила нову Full HD відеокамеру Handycam HDR CX12E -відеокамеру з функцією Smile Shutter.

Завдяки інноваційній технології відеокамера від Sony розпізнає посмішку в кадрі і автоматично робить високоякісні чіткі 7,6-мегапіксельні знімки точно в потрібний момент. Для цього зовсім не потрібно натискати кнопку затвора або переривати зйомку: камера сама робить природні фотографії під час запису.

Завдяки встановленим за замовчуванням режиму “Dual Capture” камера робить знімки, коли хтось посміхається під час відеозапису. При перемиканні в режим “Always On” знімки робляться навіть у перервах між фото – або відеозйомкою, коли камера знаходиться в режимі очікування.

Чутливість режиму Smile Shutter (“Smile Sensitivity”) може бути налаштована на розпізнавання будь-яких посмішок – від стриманих до сяючих. Крім того, можна задати пріоритетність у розпізнаванні дитячих чи дорослих осіб.

Функція Smile Shutter доповнено технологією розпізнавання осіб в кадрі, яка автоматично налаштовує фокусування, експозицію і колірний баланс.

Завдяки матрицею ClearVid CMOS, оснащеної технологією Exmor, камера CX12E забезпечує високу роздільну здатність і низький рівень шуму зображень. Відео формату High Definition супроводжується об’ємним 5.1 звуком і записується на знімний носій Memory Stick PRO Duo. В комплект входить карта пам’яті “Memory Stick” об’ємом 4 Гб, яка містить до 85 хвилин безперервного запису. Також можна придбати додаткову 16 Гб карту (до 5 годин 55 хвилин безперервного запису).

Проста у використанні камера CX12E забезпечена цілою низкою технологій покращення зображення. Високоякісний об’єктив Carl Zeiss Vario-Sonnar T* з 12х оптичним збільшенням і вбудованим оптичним стабілізатором SteadyShot дозволяє отримати високоякісні зображення.

Технологія D-range Optimiser, посилена високошвидкісним процесором BIONZ, автоматично коригує рівень контрасту і експозиції, що дозволяє в потрібній мірі висвітлити тіньові ділянки кадру при переважанні яскравого фону. В режимі фотозйомки камера забезпечує ефективне дозвіл 10,2 мегапікселя.

Камера обладнана 5.1-канальною системою запису об’ємного звучання з вбудованого мікрофона, при цьому функція zoom microphone” дає можливість ефективно знизити шумовий фон під час наближення об’єкта зйомки.
Широкоформатний 2,7-дюймовий екран з сенсорною панеллю Clear Photo LCD Plus підходить для перегляду відзнятих кадрів, оскільки дає достатній рівень контрасту, навіть якщо ви перебуваєте під яскравим сонячним освітленням. Легку навігацію по створених матеріалів забезпечують функції Roll Film Index і Face Index.
Відеокамеру CX12E можна підключити до HD-телевізора. Функція x.v.Colour розширить палітру кольорів, роблячи зображення максимально природним і близьким до реальності, а технологія BRAVIA Sync дасть можливість управляти функціями відеокамери безпосередньо з ТВ-пульта. Переглядати зображення можна і без використання кабелів: просто вставте карту пам’яті “Memory Stick” в ігрову приставку Playstation 3. Підключивши камеру до комп’ютера з допомогою додається в комплекті док-станції Handycam Station, натисненням всього однієї кнопки можна легко завантажити зображення з накопичувача “Memory Stick” на DVD-диск.
Відеокамера Handycam HDR-CX12E з’явиться у продажу в серпні.