Sony поповнила лінійку Walkman

521

Sony представила серію нових плеєрів Walkman.
Нові відео, MP3-плеєри Walkman серії S поєднують в собі цілий ряд технологій, що забезпечують високу якість відтворення медіаконтенту і простоту у використанні.

Плеєри серії S – найлегші і тонкі плеєри Walkman у всій історії бренду; їх товщина складає всього 7,5 мм. Витончені лінії дизайну підкреслені яскравим, висококонтрастним 2-дюймовим QVGA РК-дисплеєм. Висока якість відео досягається завдяки швидкому відгуку екрану, плавного відтворення з частотою до 30 кадрів в секунду і можливості горизонтального або вертикального перегляду зображень і кліпів.

Користувачі зможуть надати новому кольоровому інтерфейсу плеєра Walkman серії S свою власну неповторну індивідуальність, завантаживши на робочий стіл свої улюблені фотографії або один з 10 стандартних варіантів фотошпалер. Для максимальної зручності в цієї серії з’явилася нова для Walkman функція: всі подкасти тепер зібрані в окремій папці, ярлик якої розміщений в основному меню для максимально швидкого доступу.

Walkman серії S пропонує розширені можливості для роботи з музичними файлами з популярних веб-медіатек і персональних колекцій. Програмне забезпечення Content Transfer спрощує обмін музикою, відео, листівками і плей-листами між плеєрами iTunes і Walkman (крім файлів DRM).

Sony B130F

Плеєри Walkman оснащені основними аудіо і відео кодеками і підтримують широкий діапазон різних форматів, а тепер вони сумісні і з форматом WMV, захищеного DRM.

Walkman серії S – перший MP3-плеєр, який вміє підбирати музику у відповідності з вашим настроєм на даний момент. Функція SensMe Channels, в основі якої лежать технології “12 Tone Analysis” та “LCMIR (Low-Complexity Music Information Retrieval), аналізує музичну колекцію і сама становить плей-листи, вибираючи пісні в залежності від їх швидкості, ритму і настрою. Тепер більше не потрібно витрачати час, сортуючи і позначаючи кожен трек музичної колекції: функція SensMe Channels робить це самостійно, створюючи на вибір 11 тематичних «каналів», від бадьорою поп-музики до ліричних балад.

Модель NWZ-S730F оснащена системою зниження рівня зовнішнього шуму 3-way noise cancelling, яка в поєднанні з 13,5 мм EX навушниками ефективно зменшує відволікаючі фонові шуми.

Тонкі і легкі відео/MP3 плеєри Walkman серії Е відрізняються сучасним дизайном. Ці пристрої будуть доступні в чотирьох колірних рішеннях. Яскравий 2-дюймовий QVGA РК-дисплей високого дозволу з можливістю вертикального і горизонтального відображення відеоконтенту підходить для перегляду фотографій і відеокліпів.

Sony E430

Як і моделі серії S, плеєри Walkman серії Е підтримують широкий діапазон форматів медіа-файлів і програють музику, закачанную з CD або з музичного онлайн-магазину, а також відео, захищене авторськими правами. Передбачена можливість швидкого обміну файлами між плеєрами iTunes і Walkman з допомогою простої операції «перетягування» (крім файлів DRM).

Плеєри Walkman серії В доступні в чотирьох розкішних колірних рішеннях, ця ультрапортативна серія безпосередньо під’єднується до ПК через USB порт, забезпечуючи обмін файлами за допомогою простої операції «перетягування».

Як і інші моделі Walkman, серія Е підтримує широкий діапазон форматів медіафайлів.

Дизайн моделей підкреслять підсвічуванням, яка пульсує в ритмі музики, коли натиснута кнопка «Bass». Крім можливості слухати улюблені FM-радіостанції (для моделі NWZ-B130F), плеєр також оснащений диктофоном.

Моделі надійдуть у продаж з жовтня 2008 року.

Рекомендовані ціни на моделі:

  • NWZ-E435F – 3 тис. руб,
  • NWZ-E436F – 3,8 тис. руб,
  • NWZ-E438F – 4,6 тис. руб,
  • NWZ-S638F – 5,7 тис. руб
  • NWZ-S738F – 6,8 тис. руб,
  • NWD-B133F – 1,6 тис. крб,
  • NWD-B135F – 2,2 тис. руб