Sony поповнила лінійку фотокамер серії S двома моделями

374

Компанія Sony анонсувала випуск двох нових фотокамер S780 (8,1 мегапікселя) і S750 (7,2 мегапікселя). Обидві новинки мають 3х оптичним зум.


Sony поповнила лінійку фотокамер серії S двома моделями

У серії S обидві нові моделі оснащені функцією розпізнавання осіб Face Detection. Ця технологія, розроблена Sony, здатна розпізнавати і аналізувати до трьох осіб в кадрі, коригуючи фокусування і витримку для отримання чітких портретів друзів і близьких.

У цих моделях Cyber-shot серії S вперше також замість стандартних лужних батарейок використовуються літієво-іонні акумулятори Sony високої ємності. Це дозволяє зробити фотокамеру більш тонкою і легкою, ніж попередні моделі серії S. Крім того, плоскі акумулятори займають менше місця, ніж звичайні батарейки, коли доводиться носити з собою запасні акумулятори в кишені або сумці.

Фотокамеру Cyber-shot S780 і S750 дозволяють робити чіткі сфокусовані знімки без спалаху при слабкому освітленні або в похмурий день. Вибираючи за допомогою поворотного перемикача режим високої чутливості “High Sensitivity”, ви підвищуєте чутливість до рівня ISO 1250.
Новий багатоточковий режим автофокусування забезпечує різке сфокусоване зображення об’єктів, навіть коли об’єкт рухається або перебуває не в центрі кадру.

Знімок і параметри настройки фотокамери можна легко переглядати на великому 2,5-дюймовому РК-екрані з високою роздільною здатністю. На ньому легко кадрувати і переглядати знімки, меню та налаштування фотокамери. Одним натисканням кнопки включається режим відтворення, в якому можна легко і швидко переглядати фотографії під час зйомки. Є також режим виведення на екран гістограми, що відображає в графічній формі розподіл яскравості зображення.

Ті, хто тільки починає користуватися цифровою фотокамерою, оцінять зручний вивід на дисплей параметрів таких функцій, як спалах, макро і автотаймер. Передбачені також екранні підказки, які допоможуть встановити правильні параметри для зйомки обраного об’єкта в кожному з режимів, що встановлюються перемикачем режимів зйомки (Shooting Mode).

Обидві фотокамери можуть підказувати початківцям оптимальний розмір зображення при зйомці в залежності від бажаного розміру паперу під час друку та обсягу вільної пам’яті фотокамери.

Фотокамеру Cyber-shot S750 і S780 з’являться у продажу в Росії в квітні 2008 року.