Sony Computer Entertainment випустила бездротову клавіатуру для Playstation3

423

Компанія Sony Computer Entertainment Japan повідомила про вихід бездротової клавіатури Wireless Keypad (CECHZK1JP) для Playstation3 (PS3) і АС адаптера (CECHZA1J) з підтримкою USB для зарядки зовнішніх пристроїв PS3 в Японії.

Нова клавіатура Wireless Keypad підходить для контролерів SIXAXIS і Dualshock3, роблячи введення тексту, в тому числі японських ієрогліфів за допомогою латинського алфавіту, більш простим. Завдяки цьому пристрою можна буде набирати текст без використання віртуальної клавіатури на екрані, а також спілкуватися в чаті ігор LittleBigPlanet, Resistance 2 і SOCOM: Confrontation, які з’являться у продажу в сезон свят. Крім того, геймери зможуть оцінити зручність спілкування в чаті таких сервісів, як PlayStationHome, відкрите бета-тестування якого розпочнеться у цьому році.

Ще одна новинка, АС адаптер, який дозволить заряджати контролери SIXAXIS і Dualshock 3 без приєднання їх до PS3, а завдяки наявності двох USB-портів одночасно з контролером можна буде заряджати та інші зовнішні пристрої – наприклад, бездротову клавіатуру Wireless Keypad або бездротові навушники Wireless Headset для PS3.