Sony анонсувала новий домашній кінотеатр Bravia

176

Компанія Sony представила новий кінотеатр Bravia Theatre DAV-IS50, виконаний в строгому стилі з чорною глянсовою обробкою корпусу і прихованими сенсорними елементами керування.

Глянцевий чорний DVD ресивер з слотові завантаженням дисків і вбудованою системою обробки об’ємного звуку, а також FM/AM тюнер з RDS – все це міститься в невеликому пристрої шириною 21 см і висотою 10 див.

Нові тилові акустичні системи з можливістю бездротового підключення забезпечують чистий об’ємний звук, не захаращуючи кімнату зайвими проводами.

Режим Sports Mode дозволить повністю зануритися в атмосферу спортивного матчу. Завдяки цьому режиму голос коментатора буде ясно і чітко чути з центрального динаміка, а шум натовпу і голоси вболівальників оточать вас, створюючи відчуття, ніби ви знаходитесь в центрі стадіону.

Домашній кінотеатр DAV-IS50 забезпечує високоякісне зображення, завдяки функції апскейлінга відеосигналу, що надходить з вбудованого DVD-плеєра, до 1080р. Повною мірою оцінити чіткість і яскравість такого відео можна, підключивши DAV-IS50 до останніх моделей FULL HD телевізорів Bravia.

Фірмові функції Bravia Sync і Digital Cinema Auto Calibration забезпечують виняткову легкість у використанні: натисненням однієї кнопки можна не тільки переключитися в режим відтворення фільму, але і майже миттєво отримати оптимально налаштований об’ємний багатоканальний звук, що враховує особливості приміщення.

В якості додаткового аксесуара ви можете придбати один з адаптерів серії Sony Digital Media Port для максимально швидкої передачі даних з портативних музичних пристроїв прямо на Bravia Theatre DAV-IS50. Завдяки технології Portable Audio Enhancer при підключення додаткових пристроїв до акустичної системи відбувається істотне поліпшення якості звуку стислих музичних файлів.

Домашній кінотеатр Bravia Theatre DAV-IS50 з’явиться у продажу в жовтні.
Рекомендована роздрібна ціна – 25 тис. рублів.