Sony анонсувала фотокамеру Cyber-shot H10 з потужним зум-обєктивом

583

Компанія Sony представила свою нову фоткоамеру – Cyber-shot H10. Високоякісний зум-об’єктив Carl Zeiss з 10x оптичним збільшенням робить фотокамеру Cyber-shot H10 підходить для зйомки спортивних змагань, сімейних свят, а також для будь-яких ситуацій, коли потрібні чіткі і різкі знімки крупним планом.


Sony анонсувала фотокамеру Cyber-shot H10 з потужним зум-об’єктивом
Sony анонсировала фотокамерe Cyber-shot H10 с мощным зум-объективом
Sony анонсувала фотокамеру Cyber-shot H10 з потужним зум-об’єктивом

Доповнює 10х зум-об’єктив нова спалах високої потужності висвітлює об’єкти, віддалені на відстань до 14 м (при ширококутному положенні зум-об’єктива і чутливості ISO 3200). Фотокамера оснащена великим 3-дюймовим РК-екраном Clear Photo LCD Plus для високої якості перегляду та зручності навігації по системі меню.

Sony анонсировала фотокамерe Cyber-shot H10 с мощным зум-объективом
Sony анонсувала фотокамеру Cyber-shot H10 з потужним зум-об’єктивом

Реалізована високошвидкісним процесором обробки зображення Sony BIONZ функція Face Detection здатна розпізнавати і аналізувати зображення до восьми осіб, автоматично корегує фокус і експозицію для більш високої чіткості портретів.

Вдосконалений режим спортивної зйомки Sports Shooting поєднує високу швидкість затвора з безперервною предиктивної автофокусуванням, щоб «зупинити» зображення швидко рухомого об’єкта з зменшеним відставанням затвора.

Розроблена Sony технологія Double Anti-Blur дозволяє отримувати більш природні, більш точно передають атмосферу фотографії при зйомці в приміщенні або при недостатньому природному освітленні. Висока чутливість до ISO 3200 в поєднанні з системою оптичної стабілізації зображення Super SteadyShot забезпечує більш високу чіткість при зйомці з рук – додаткова перевага при установці зум-об’єктива в положення телеоб’єктиву, коли тремтіння фотокамери позначається особливо сильно.

Підходить для складних умов зйомки з високою контрастністю об’єктів і яскравому освітленні фону, оптимізатор динамічного діапазону DRO (D-Range Optimiser) автоматично обробляє кадри з яскравими світловими плямами і глибокими тінями, щоб забезпечити більш природне рівномірно экспонированное зображення.

Передбачений також ряд функцій ретушування, включаючи зменшення ефекту червоних очей, для точної настройки параметрів зображення фотокамери без використання комп’ютера і спеціального програмного забезпечення.

Завдяки додатковим функціям аранжування відтворення, можна зробити ще цікавіше сеанси демонстрації фотографій друзям і близьким. Переглядайте фотографії на екрані, використовуючи в якості музичного супроводу будь-яку з запрограмованих мелодій або свої власні музичні файли, які можна завантажити в фотокамеру, підключивши її до комп’ютера. Або підключіть фотокамеру до HD-телевізору і переглядайте фотографії на великому екрані з роздільною здатністю Full HD з неймовірно точною передачею кольору і відтворенням найдрібніших деталей. Оптимально фотографії відтворюються на нових телевізорах BRAVIA та інших HD-телевізорах, які підтримують режим PhotoTV HD.

У число додатково поставляються аксесуарів входять теле – і ширококутні насадки об’єктива, а також фільтри, акумулятори, дорожні зарядні пристрої, бокси для спортивних зйомок і чохли.
Цифрова фотокамера Cyber-shot H10 надійде в продаж в Росії навесні 2008 року.