Sony анонсувала два плеєра Blu-ray

487

Компанія Sony представила нові моделі плеєрів Blu-ray BDP-S350 і BDP-S550.

Компактна модель BDP-S350 оснащена цілим рядом нових Blu-ray функцій, таких як режим 24p True Cinema, функція BonusView («Картинка в картинці»), а також технології Sony”s Precision Cinema HD Upscale, Precision Drive HD і BD-Live Ready.

Завантаживши програмне забезпечення BD-Live і BD-Java, користувач зможе зануритися у світ домашніх інтерактивних розваг, таких як онлайн-ігри, блоги, конкурси та інші онлайн-сервіси. Досить підключити плеєр до Мережі через Ethernet-порт, і ви зможете відвідати потрібну сторінку прямо під час перегляду фільму. Також ви зможете отримати доступ до додаткових матеріалів про фільмі, яких немає на диску, таких як, наприклад, ексклюзивні трейлери та інтерв’ю з акторами і режисером. Для цього достатньо зайти на спеціальну сторінку, присвячену фільму, і завантажити потрібну інформацію на зовнішній USB-пристрій.

Універсальна функція BonusView («Картинка в картинці») дозволяє відображати на екрані одночасно кілька телеканалів. Наприклад, поки на головному повноекранному зображенні йде фільм, ви можете переглядати на міні-екрані додаткові матеріали до фільму з того ж BD-диска.

Оскільки багато кіномани вважають за краще зберігати свої колекції фільмів у форматі DVD, інженери компанії Sony вбудували технологію Precision Cinema HD Upscale, яка дозволяє перетворювати стандартний (480i) сигнал в сигнал високої чіткості 1080p, а значить, на екран телевізора через HDMI порт виводиться високоякісне зображення формату High Definition.

Крім того, в цій моделі передбачена нова функція Precision Drive HD, яка допомагає визначити і скорегувати вібрацію дисків при програванні, забезпечуючи стабільне і високоякісне відтворення Blu-ray і DVD-дисків.

Режим «Швидкий старт» дозволить вам включити плеєр і приступити до перегляду за максимально короткий час – всього за 6 секунд! На даний момент це рекордний результат серед всіх аналогічний пристроїв.

Sony BDP-S550

Модель BDP-S550 володіє тими ж характеристиками, що і BDP-S350, але відрізняється тим, що програмне забезпечення BD-Live і BD-Java вже заздалегідь вбудовано в прошивку, а крім того, є змінний 1Гб USB-накопичувач для зберігання BD-Live матеріалів, завантажених з Інтернету.

Ще одна риса моделі BDP-S550 – вбудований декодер DTS-HD Master Audio і 7.1-канальний аудіовихід, завдяки яким досягається чудова якість звуку та зображення при прямому підключенні плеєра до ресивера без використання HDMI-порту.

Обидві моделі оснащені графічним інтерфейсом XrossMediaBar від Sony, завоював численні нагороди, завдяки якому забезпечується проста і доступна для будь-якого користувача навігація по всіх функцій плеєра. А технологія BRAVIA Sync дозволить легко керувати плеєром, телевізором BRAVIA і всім домашнім кінотеатром з допомогою єдиного пульта ДК.

Обидва плеєра включають можливість декодування як Dolby TrueHD і Dolby Digital Plus, так і DTS-HD High Resolution Audio та Master Audio аудіосигналів.

Обидві моделі BDP-S350 і BDP-S550 підтримують відтворення дисків формату AVCHD з використанням технології x.v.Color (xvYCC), міжнародній розширеної системи кольоровості. Завдяки цьому стандарту, при відтворенні відеоконтенту відбувається приблизно 180%-ве розширення палітри кольорів, у результаті чого зображення виглядає більш реалістичним, а кольорова гамма – більш наближеною до того, що людське око бачить в звичайному житті. Плеєр також сумісний з цілим рядом відеоформатів, включаючи BD-R/RE (режими і BDMV BDAV), DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CD, CD-R/RW (формат CD-DA), а також JPEG, відтворених з DVD/CD носіїв з можливістю запису.

Плеер Sony BDP-S350 надійде в продаж з листопада 2008. Рекомендована роздрібна ціна моделі – 14 тис. рублів.

Плеер Sony BDP-S550 надійде впродажу з грудня 2008. рекомендована роздрібна ціна – 21 тис. рублів.