Що таке квадроцикл

11-26-2018

Что такое квадроцикл
Як відомо, з 1 квітня 2014 року введені водійські посвідчення з безліччю підкатегорій. Зокрема, це категорія «М» для мопедів (скутерів) та категорія «В1» для трициклів і квадрицикл . Власники водійського посвідчення категорії «В» можуть керувати транспортними засобами категорії «В1». ЗМІ розтиражували цю новину з помилкою, назвавши квадрициклы квадроциклами, і тут у власників мотовсюдиходів настала радість від прочитаного: нарешті-то не можуть легально управляти своїм квадроциклом! Але не тут-то було.
Також хочемо вам порекомендувати https://mototek.com.ua/catalog/kvadro
Справжній стандарт поширюється на чотириколісні мототранспортні засоби з максимальної конструктивної швидкістю не менше 25 км/год, максимальною потужністю двигуна не більш як 15 кВт, спорядженою масою не більше 400 кг (550 кг для транспортних засобів, призначених для перевезення вантажів) без маси батарей у разі електричних транспортних засобів, що призначені для експлуатації на дорогах загальної мережі, а також на їх компоненти і окремі агрегати.
Квадроцикл, на відміну від квадрицикла – мототранспортное чотириколісний засіб, не призначений для руху по дорогах загального користування, має сидіння з мотоциклетної посадкою і кермо мотоциклетного типу (і називається також мотовездеход або снігоболотохід). Колізія тут в тому, що слово «квадроцикл», усталене в нашій країні, не зовсім точне, ATV (All-terrain vehicle) правильно перекладається як «всюдихід». Саме мотовсюдиходи ми і керований.
Загальні технічні вимоги. Справжній стандарт поширюється на мототранспортні позашляхові чотириколісні транспортні засоби (далі – мотовсюдиходи) з шинами, внутрішній тиск в яких не більше 69 кПа (0,7 кгс/см2), що мають сидіння з мотоциклетної посадкою і кермо мотоциклетного типу, призначені для перевезення руху тільки однієї людини (водія) і руху поза дорогами загального користування.
Документ на квадроцикл (мотовездеход) – це паспорт самохідної машини (ПСМ). Мотовсюдиходи ставляться на облік в органах Держтехнагляду і для управління ними необхідно надати посвідчення тракториста-машиніста (УТМ) з категорією «А1». Якщо до вашого квадроцикли додається ПСМ, в якому написано «мотовездеход» або «снігоболотохід» – для нього потрібно УТМ, ніяке «звичайне» водійське посвідчення «В1» не дає права на керування мотовсюдиходом.