Що таке кейтеринг

11-22-2017

Виїзне ресторанне обслуговування (кейтерінг): смачно, красиво, мобільно.
Кейтеринг (від англійського catering — «обслуговування харчуванням») — виїзне обслуговування свят та корпоративів, яке передбачає не тільки приготування їжі та її доставку, але і обслуговування на місці виїзду – сервіровку, оформлення столу, розлив і подача напоїв гостям.Пропоную замовити кейтеринг киев

Кейтеринг має масу переваг:

завжди свіжа і смачна їжа;
приємний і ввічливий персонал;
красива і витончена посуд;
відсутність головного болю за організацію харчування на заході.

Це дуже зручна послуга, яку багато хто вже оцінили по достоїнству і з кожним роком популярність кейтерингу стає все вище.

Зростання популярності такого виду послуг пояснюється тим, що кейтеринг дає можливість організувати практично будь-який захід у відповідному місці і у зручний для вас час. При цьому, виїзне обслуговування дозволяє вибрати тематичну, національну або іншу кухню і стилізувати сам захід у відповідності з побажаннями клієнта.

Незамінний кейтерінг і під час виставок або ділових зустрічей, коли з якихось причин можливість повноцінного обіду чи вечері відсутня. Ще одна перевага подібних послуг полягає в тому, що виїзне обслуговування передбачає не тільки безпосередньо послуги з організації торжества, але оснащення всім необхідним обладнанням (включаючи меблі, посуд і т. д.)