Секреты iPhpone

12-23-2017

Поява першої частини Shadow Fight справило справжній фурор в колі не тільки геймерів, але і рядових власників iPhone. Друга частина саги виробила ще більше шуму, ставши однією з найбільш завантажуваних ігор на різних мобільних платформах. Випробувати її встигли вже понад сто мільйонів людей зі всього світу, а відмінні оцінки користувачів доводять, що очікування переважної більшості людей були повністю виправдані. Ми розповімо секреты iPhpone.

Висока планка якості, поставлена самими розробниками, змусила їх неабияк постаратися для того, щоб виправдати очікування фанатів серії. Але вийшло у них знову створити справжній шедевр? Можна з упевненістю сказати, що дати відповідь на це питання кожен повинен самостійно. Благо, вже зараз Shadow Fight 3 доступна для скачування на iPhone.

Що ж стосується моєї суб’єктивної думки, то я схильний вважати, що гра вийшла захоплюючою і цілком конкурентоспроможною щодо інших найбільш популярних представників цього жанру. Кардинальні зміни відбулися в графіку, адже тепер вона стала кольоровий і тривимірною. Багато шанувальників вважають такі зміни згубними для фірмового стилю гри. Я ж дотримуюся думки про те, що подібні зміни підуть серії тільки на користь.