Samsung випустив РК-телевізори серії 7

364


Компанія Samsung Electronics починає продажу на російському ринку нових Full HD РК-телевізорів 7-ї серії.

В 7-ї серії реалізовано безліч інноваційних функцій і удосконалень, затребуваних просунутими користувачами, просматривающими як навантажений, так і створений самостійно контент, і потребують підключенні периферійних HD-пристроїв. Завдяки функції WiseLink Pro споживачам гарантовані переваги інтерфейсу USB 2.0 для швидкого і легкого перегляду відеоконтенту, завантажений через Інтернет. А сертифікація DLNA забезпечує повністю безпровідний чи провідний обмін між аудіовідео і IT-пристроями у всьому будинку — наприклад, мобільними телефонами, комп’ютерами та принтерами.

Моделі оснащені швидкими 8-бітними процесорами, мають час відгуку 6 мс і підтримують дозвіл 1920х1080 пікселів.

У лінійку поставляються на російський ринок РК-телевізорів серії 7 входять 32, 40, 46 і 52-дюймові телевізори, використовують нові панелі Ultra Clear Panel, розроблені Samsung для подальшого зниження блікування при яскравому освітленні і забезпечення оптимальних умов перегляду. Новий шар органічних частинок в панелі знижує рівень відблисків навіть більше, ніж вихідна сверхпрозрачная панель, гарантуючи підвищену чіткість і вражаючий динамічний коефіцієнт контрастності. В ЖК-телевізорах серії 7 також використовується нова фірмова технологія Wide Color Enhancer 2, здійснює додаткову обробку червоних, синіх і зелених тонів для досягнення найбільш природних і насичених кольорів.

У всіх пристроях встановлений менеджер контенту Samsung Smart Contents Manager і новий користувальницький інтерфейс, що дозволяє швидко перемикатися між контентом, завантаженим у вбудовану гігабайтну флеш-пам’ять телевізора. Усвідомлюючи, що телевізор вже не обмежується трансляцією передач, розробники Samsung забезпечили його поруч коннективных можливостей зразок USB-порту, завдяки яким можна переглядати знімки, завантажений і самостійно створений контент. Крім того, бібліотека Content Library служить для упорядкування різноманітної записаної інформації і ігор, а новаторська функція Infolive робить більш зручним доступ до RSS-трансляцій з телевізора, що дає користувачам можливість переглядати новини, погоду або біржові зведення в реальному часі.

Любителі ігор і кіно оцінять розширений діапазон частот, забезпечуваний новими динаміками з випромінювачами, спрямованими вниз, і окремим сабвуфером. Уболівальники оцінять режим «Спорт»: варто натиснути на кнопку — зображення та звук будуть оптимізовані для перегляду швидко розгортається на полі гри.