Samsung випустив ноутбуки на базі AMD процесссоров

387

Samsung Electronics випустила нові моделі ноутбуків на базі процесорів AMD.

Першими моделями з процесорами AMD стануть ноутбуки R455 і R505. Вони побудовані на сучасній платформі AMD Puma з використанням процесорів AMD Turion X2 і X2 Ultra.

Технологія ATI AvivoHD забезпечує високоякісне відтворення контенту високої чіткості з дисків формату Blu-ray і інших джерел. Таким чином, нові ноутбуки Samsung перетворюються не тільки в інструмент для роботи і відпочинку, але і в основу сучасного домашнього кінотеатру. Використовуються в ноутбуках R455 і R505 сучасні графічні карти ATI Radeon, що підтримують Microsoft DirectX 10.1, підходять для роботи з сучасними додатками зі складною графікою.

Ноутбук Samsung R455

Технології AMD забезпечують високу продуктивність двоядерного процесора для роботи в режимі багатозадачності, а також високошвидкісне бездротове з’єднання і тривалий час роботи від батареї.

Ноутбук Samsung R455

Обидві моделі представлені в двох колірних рішеннях: суворій сріблястому і чорному. Крім того, в клавіатурах ноутбуків R455 і R505 застосована фірмова технологія Samsung Silver Nano, що забезпечує гігієнічність використання мобільного комп’ютера.