Samsung виходить на ринок нетбуків

422

Samsung Electronics представив нетбук NC10 — першу розробку компанії в сегменті ринку.

Незважаючи на свою малу вагу 1,33 кг з батареєю з 6 клітинок у Samsung NC10 використовується 10,2-дюймовий” дисплей з LED-підсвічуванням (WSVGA 1024×600 SuperBright) і ергономічна клавіатура повнорозмірна, працювати з якою легше, ніж з клавіатурами інших нетбуків.

Одним з головних недоліків нетбуків є екран невисокої якості і товста рамка навколо нього. Samsung NC10 оснащений широкоформатним, високоякісним екраном і однієї з найбільш тонких рамок в класі. Таким чином, видима поверхня екрану істотно більше, ніж у інших нетбуків, що дозволяє не тільки комфортно працювати, але і насолоджуватися фотографіями, переглядом відео, яскравими презентаціями та іншими додатками. Використання LED-технології робить екран більш тонким, яскравим і менш енерговитратним, ніж при використанні звичайної LCD-технології.

Samsung NC10

Завдяки використанню самого маленького процесора з низьким енергоспоживанням Intel Atom нетбук здатний вирішувати більшість завдань при своєму дуже мале розмірі і вазі. Попередньо встановлена операційна система Microsoft Windows XP Home і жорсткі диски ємкістю від 80 до 160 Гб роблять NC10 цікавою пропозицією в класі по співвідношенню ціна-якість.

Корпус нетбука стійкий до подряпин, міцний і спокійно переносить всі перипетії щоденного використання завдяки спеціальній технології Protect-o-Edge. Батарея підвищеної ємності з шести осередків дозволяє працювати автономно до восьми годин, що забезпечує безкомпромісну свободу і мобільність.

Samsung NC10 пропонує широкі можливості підключення до Інтернет через локальну мережу і WiFi. Цей нетбук використовує ряд сучасних мережевих технологій таких, як Atheros 802.11 b.g, 10/100 Ethernet LAN, опціонально пропонується підтримка Bluetooth 2.0+EDR. У нетбуці встановлена вбудована веб-камера, що дозволяє здійснювати відеодзвінки і проводити відеоконференції. Крім того, в NC10 встановлений карт-рідер 3-в-1, VGA вихід, вхід для мікрофону, вихід для навушників і три USB-порту.

Samsung NC10

У нетбуці NC10 застосована ексклюзивна технологія Silver Nano. На клавіші клавіатури нанесено спеціальне покриття, що містить іони срібла, що запобігає розмноженню бактерій, що робить використання нетбука гігієнічним і безпечним.

У NC10 використовується клавіатура, порівнянна за розмірами з клавіатурою звичайного ноутбука. Вона не вимагає тривалого звикання.

Ціна Samsung NC10 на російському ринку складе близько 16 тис. рублів.