Samsung Soul у форм-факторі моноблока

506

Компанія Samsung Electronics випустила телефон U800 Soul у форм-факторі моноблока.

Спадкоємність у дизайні між двома моделями Soul – U800 і U900 – можна побачити з першого погляду на них. Обидва апарату одягнені в цілісний металевий корпус, прикрашений тонким візерунком. Зазначимо, що товщина U800 складає всього 9,9 мм

Samsung U800 Soul поставляється в п’яти різних колірних рішеннях: Soul Grey (сталевий сірий), Platinum Silver (платиново-срібний), Metallic Black (металевий чорний), Soul Pink (рожевий) і Amethyst Violet (аметистово-ліловий).

Модель U800 Soul крім привабливої зовнішності може похвалитися і досить багатим функціональним змістом: вбудована 3-мегапіксельна камера зі світлодіодним підсвічуванням, засоби перегляду офісних документів, високошвидкісний інтернет-браузер, Bluetooth v.2.0 та ін.

Samsung

Вбудовані в U800 і такі функції для розваг, як музичний плеєр, відеорекордер і редактор відеофайлів, а також FM-приймач із підтримкою RDS. Вбудована пам’ять 1 ГБ, плюс підтримка microSD карт пам’яті забезпечать користувачеві цілком достатній об’єм для зберігання улюбленої музики, фотографій, відео та інших файлів.

Samsung U800

На російському ринку Samsung U800 Soul з’явиться в липні цього року за ціною 11 тис. рублів.