Samsung SCX-4300: МФУ «3 в 1»

383

Компанія Samsung Electronics поповнила популярну серію настільних багатофункціональних пристроїв (БФП) «3 в 1» — принтер, сканер і копір. Нове МФУ SCX-4300 є одним з найбільш мініатюрних пристроїв цього класу в світі, і тепер воно доступне в рояльно-чорному виконанні.


Samsung SCX-4300: МФУ «3 в 1»

Samsung SCX-4300 — багатоцільове пристрій, крім іншого підтримує функції цифрового копіра і сканера. При ємності лотка, що подає 250 сторінок і 8 Мб стандартної пам’яті це МФУ цілком здатне задовольнити повсякденні потреби малих офісів. Функція оптичного розпізнавання включає опцію сканування документів в текстові файли, які можна редагувати на комп’ютері, що усуває необхідність повторного друку документів, наявних тільки на папері, а значить, економити час і вести повсякденний бізнес без збоїв.

Ряд спеціальних функцій нового МФУ розроблений спеціально для задоволення основних потреб домашніх і малих офісів, а його дизайн підвищує ефективність і продуктивність праці, звільняючи більше часу і простору. Проста і зручна панель управління в поєднанні з якісним РК-дисплеєм гарантують швидкість і зручність роботи SCX-4300 з першого ж включення. Функція копіювання документів (I. D. Copy) дозволяє автоматично робити копії обох сторін документа на одному аркуші, також заощаджуючи час і витрати на друк.

Модель друкує до 18 сторінок в хвилину з роздільною здатністю 600×600 dpi. Оптичний дозвіл сканера – 600×2400 dpi.