Samsung представив високопродуктивне МФУ – SCX-5835FN

401

Samsung Electronics представив новий багатофункціональний пристрій SCX-5835FN, створене для корпоративних користувачів.

Незважаючи на свої компактні розміри, ця модель забезпечує швидкість друку до 33-х сторінок у хвилину і до 17-ти сторінок в режимі двостороннього друку. Саме функція двостороннього друку особливо затребувана в корпоративному сегменті, оскільки істотно скорочує витрату паперу, знижуючи поточні витрати підприємства. Процесор пристрою з частотою 360 МГц та оперативна пам’ять об’ємом 256 Мб (розширюваної до 512 Мб) забезпечують швидку обробку що надходять на принтер завдань, що особливо актуально для мережевого принтера, до якого підключені декілька комп’ютерів.

Принтер SCX-5835FN економічний: низький витрата тонера дозволяє надрукувати до 10 тис. сторінок на одному картриджі. Загальна кількість сторінок, які можна надрукувати на місяць, становить 80 тис., а в лотку подачі паперу передбачено місце для 1100 аркушів; за цими показниками МФУ SCX-5835FN є збалансованим рішенням для бізнесу. Крім того, пристрій здатний працювати з різними операційними системами без необхідності зміни прошивки, що робить його ще більш гнучким у налаштуванні і експлуатації.

БФП дозволяє користувачам сканувати документи і надсилати їх адресатам офісної мережі прямо з пристрою. Більш того, ексклюзивна технологія Samsung SmarThru Workflow дає можливість відправляти документи з МФУ також на зовнішні електронні адреси, факси, FTP і HTTP серверів.

Широкий набір додаткових функцій забезпечується за рахунок вбудованого жорсткого диска об’ємом 80 Гб, а технологія Jscribe дозволяє створювати нові функції і сценарії за запитами користувачів. Вбудований USB вхід забезпечує можливість роботи з даними, записаними на зовнішні джерела, такими, як флеш-карти або зовнішні жорсткі диски. Крім того, модель SCX-5835FN отримала 7-дюймовий тач-скрін, який спрощує роботу з пристроєм навіть для недосвідчених користувачів.