Samsung представив телефон GT-S3600

569

Компанія Samsung Electronics представила нову модель GT-S3600, виконану у форм-факторі «розкладачка».

Крім сучасних протоколів передачі даних, таких як Bluetooth і EDGE, 1,3-мегапіксельної камери і підтримки карт пам’яті об’ємом до 2 Гб, S3600 має потужний мультимедіа і розважальним функціоналом. Підтримка музичних і відеофайлів, FM-радіо з можливістю запису ефіру, запис відео у форматах MPEG4 і H. 263, функція слайдшоу і фонової музики не дадуть нудьгувати в дорозі. Багато цікавих новин ві зможете знайти на сайті http://kpln.com.ua/

Цей телефон володіє широкими можливостями комунікації з іншими пристроями. Завдяки підтримці Bluetooth і EDR апарат легко сопряжается з комп’ютером для синхронізації даних, бездротовими гарнітурами та іншими пристроями. Функція прямого друку фотографій дозволяє отримати відбитки відзнятих кадрів безпосередньо, без участі комп’ютера.

GT-S3600

Чимало уваги розробники приділили і питань безпеки. Так утиліта Mobile Tracker 1.0 допоможе зберегти конфіденційність даних при втраті або крадіжці телефону. У моделі S3600 також реалізована функція надсилання екстреного сигналу, у разі якщо користувачеві знадобилася термінова допомога. Ну а функцію синхронізації часу на телефоні при зміні часових поясів оцінять мандрівники.