Samsung представив нову лінійку моніторів початкового рівня

461

Samsung Electronics представив лінійку моніторів початкового рівня, призначених для домашнього використання. Серія 33 прийшла на зміну успішній 32-ї серії.

Серія декларує остаточне затвердження широкого формату — всі монітори серії мають співвідношення сторін 16:10, а найближчим часом на ринку з’являться моделі з співвідношенням 16:9, формат яких застосовується в телевізорах і ідеально підходить для перегляду фільмів.

Яскравість нових моніторів становить 300 кд/м2, а рівень контрасту — 20 000:1. Високий рівень контрасту був досягнутий за рахунок зміни технології потужності світла ламп залежно від характеру зображення. Таке поєднання показників яскравості і контрастності створює картинку з глибокими і насиченими кольорами. Ще однією корисною функцією є зміна параметрів зображення формату 4:3. У випадку, якщо комп’ютер не підтримує коректного відображення широкоформатного зображення, одним натисканням кнопки користувач може перемкнутися в режим 4:3.

Управління найбільш часто використовуваними функціями монітора можна здійснювати за допомогою всього однієї настроюваної клавіші. Серед функцій, які можна прив’язати до неї, найцікавішою є Magic Bright. При виборі цієї функції монітор автоматично налаштує яскравість в залежності від перегляду контенту. Також користувач може вибрати кілька попередньо встановлених варіантів колірної гами і різні колірні ефекти (ч/б, сепія і т. д.).

Монітори 33-ї серії здатні впоратися з завданнями, що висуваються для домашнього монітора: інтернет-серфінг, перегляд фільмів і навіть сучасні ігри (час відгуку всього 5мс ) — все це під силу нових моніторів.

Моделі 2233NW і 933NW з’являться у продажу в кінці вересня-жовтні за орієнтовною ціною 7 тис. грн та 5 тис. руб. відповідно. А до кінця року лінійка моніторів початкового рівня поповниться іншими моделями з діагоналлю екрана від 18,5 до 24 дюймів.