Samsung представив нову лінійку LFD-дисплеїв

394

Компанія Samsung Electronics представила нову лінійку LFD-панелей (Large Format Display).

LFD-панелі — це ЖК або плазмові монітори, які забезпечують відображення будь-якої інформації у великому форматі. Такі дисплеї застосовуються в рекламних цілях як усередині приміщень, так і під відкритим небом; в аеропортах вони потрібні для виведення розкладу рейсів; на спортивних аренах — для демонстрації рахунку, рекламних роликів і т. д. LFD-монітори використовують як окремо, так і модульно — з декількох дисплеїв можна сформувати одну велику поверхню, на яку і буде виводитися потрібне зображення. Особливості використання таких дисплеїв ставлять жорсткі технічні вимоги до них; монітори повинні мати високу яскравість і контрастність, щоб інформація була добре читається в будь-яких умовах освітлення. Контрастність LFD-панелей Samsung складає в середньому 10000:1, а яскравість від 450 до 1300 ніт. Крім того, вони відрізняються широкими кутами огляду.

Моделі серії UX(n) мають надтонкої рамкою дисплея (всього 11 мм), що дозволяє створити конструкцію з мінімальними втратами корисного простору. За комутацію дисплеїв і їх інтеграцію відповідає інтерфейс MagicInfo і функції підтримки роботи в мережі. Сфери застосування таких дисплеїв дуже широкі: їх можна використовувати в аеропортах, казино, торгових або дилінгових центрах, біржових залах, готелях, у якості рекламних конструкцій.

Дисплей 320MX є підходящим рішенням для використання всередині приміщень. Цю модель можна рекомендувати для установки в боулінг-центри, в барах і кафе, аеропортах та інших місцях великого скупчення людей.

Модель 400МХп може використовуватися як в модульній системі, так і самостійно, завдяки наявності вбудованих динаміків.

Модель P42H є плазмовим дисплеєм, який забезпечує відмінне зображення навіть в самих складних умовах освітлення.

Samsung 400TSn

Сенсорний екран моделі 400TSn дозволяє використовувати цей дисплей як інформаційну стійку, інтерактивну рекламну поверхню або інструмент для проведення презентацій. Тонка рамка не відволікає уваги на сам монітор, дозволяючи концентруватися на зображенні, а можливість як горизонтальної, так і вертикальної установки дисплея забезпечує різні варіанти його використання. LFD-панель 400CXn є найелегантнішою у лінійці, залишаючись при цьому максимально функціональною. Глянцевий дизайн корпусу і вбудований ТВ-тюнер дозволяють використовувати цю модель в дорогих магазинах і ресторанах як для демонстрації промо-матеріалів, так і для перегляду телеперадач, наприклад, спортивних матчів.