Samsung представив нові DVD-плеєри з підтримкою караоке

455

Samsung Electronics представив дві нові моделі DVD-караоке DVD-K420 і DVD-K450. Крім повної реалізації функції караоке, обидві вони відтворюють DVD-диски, відео у форматі DivX і цифрові музичні записи.

Дизайн плеєра Samsung DVD-K420 витриманий в одній стилістиці з телевізорами і ресиверами Samsung, що дозволяє створити домашню систему, елементи якої поєднуються один з одним не тільки в технічному, а й візуальному плані.

DVD-K420 може використовуватися для відтворення найбільш поширених цифрових форматів, а її привід здатний ініціалізувати і відтворити більшість DVD-дисків. Модель має три входи для мікрофона, які розташовані на лицьовій панелі, забезпечуючи зручність підключення додаткових мікрофонів. Мікрофон, диск на 4000 пісень в комплекті. Не загубитися в цьому розмаїтті допомагає користувальницький інтерфейс, в якому реалізовані функції швидкого пошуку, закладки для улюблених пісень та інші опції, що полегшують навігацію.

Спеціальний процесор аналізує дані виконується композиції і зіставляє їх з частотою сигналу на вході мікрофона. Крім попадання в ноти, система оцінює також енергійність і ритмічність виконання. Система підрахунку очок працює в декількох режимах, наприклад, командному, підраховуючи бали трьох конкуруючих команд. Крім того, можливо виведення поточного рахунку під час виконання пісні, що дозволяє скорегувати манеру співу і покращити результат. З цікавих функцій караоке можна відзначити також можливість виведення на екран повного тексту пісні.

Модель DVD-K450 володіє тим же функціоналом, що і DVD-K420. Істотною відмінністю є USB-порт, який розширює можливості вибору джерела відтворення і позбавляє від необхідності запису музики або відео на оптичні диски.