Samsung представила новий ноутбук Х460

551

Компанія Samsung Electronics представила надлегкий ноутбук Samsung X460, який поповнив зростаючий модельний ряд ноутбуків компанії і поставив нові стандарти у своєму класі.

Ноутбук Samsung X460 побудований на базі новітньої процесорної технології Intel Centrino 2, демонструє високу продуктивність, оснащений підтримкою бездротових технологій і відрізняється низьким енергоспоживанням, що забезпечує більш тривалу автономну роботу.

Енергоспоживання нового ноутбука істотно знижений завдяки використанню 14,1-дюймового екрану Flat-LED WXGA (1280×800 пікселів) Gloss, в якому замість звичних ламп для підсвічування використовуються значно менш енергоємні світлодіоди. Будучи тонше звичайних дисплеїв, він забезпечує яскравість приблизно на 33% вище, при цьому якість зображення дисплея практично фотографічне, з широкими кутами огляду, і більш чітке, що знижує навантаження на зір і підвищує продуктивність. У функціональному асортименті ноутбука також графічна карта Nvidia GeForce 9200M GS і вбудований привід оптичних дисків.

Samsung X460

Корпус X460 з магнієвого сплаву, виконаний за технологією Protect-o-Edge, що забезпечує підвищену стійкість до пошкоджень і надійність у поєднанні з поліпшеною ергономікою. Алюмінієва кришка ноутбука виконує практичну та естетичну функції: легкий і міцний метал збільшує стійкість ноутбука до різних впливів, а варіанти колірного оформлення кришки дозволяють вибрати модель у відповідності із власними уподобаннями. Samsung по максимуму використовує компоненти власного виробництва, у тому числі пам’ять, батареї і екрани, що дозволяє не турбуватися про якість комплектуючих.

Для легкості переміщення документів, зображень, відео та музики в Samsung X460 вбудовані картрідер «7 в 1», Bluetooth 2.0+EDR (Enhanced Data Rate) і надтонкий оптичний привід. У ноутбуці також є вбудована цифрова відеокамера, яка допомагає підтримувати зв’язок з колегами та друзями за допомогою відеоконференцій або миттєвих відеоповідомлень. Для використання в службових і домашніх локальних мережах X460 оснащений портом Ethernet 10/100/1000, модем і підтримкою док-станції Samsung P-Dock, спрощує підключення.

Samsung X460

Для максимальної мобільного продуктивності Samsung X460 забезпечений знімною стандартною 6-осередковою батареєю, що забезпечує до 5 годин автономної роботи. Передбачена також і опціональна 9-коміркова батарея, що забезпечує до 7,5 годин роботи.

У X460 застосована власна технологія компанії Samsung Silver Nano — клавіатура покрита частками іонів срібла нанорозміру, що перешкоджають розмноженню бактерій. Так, 99,9% успішно знищуються протягом 24-х годин, що створює більш гігієнічні умови роботи. Крім того, новий ноутбук обладнаний біометричним модулем зчитування відбитків пальців і модулем TPM (Trusted Platform Module, мікроконтролер, який пропонує засоби для безпечного створення ключів шифрування), що забезпечує високий рівень захисту конфіденційних даних.

У роздрібний продаж в Росії X460 надійде в жовтні 2008 року за рекомендованою роздрібною ціною від 47,8 тис. рублів.