Samsung представила 200-мп датчик зображення isocell hp1

86

Південнокорейська компанія samsung анонсувала сенсор isocell hp1. Він став першим у світі датчиком зображення для смартфонів, роздільна здатність якого становить 200 мп (16 384 x 12 288 точок).

Що відомо?

Samsung isocell hp1 має не найбільші пікселі. Їх розмір становить 0,64 мкм. За словами виробника, компактні розміри матриці дозволяють вирішити проблему інтеграції в тонкі смартфони, де кожен міліметр вільного простору на вагу золота. Оптичний формат – 1/1, 22″.

Датчик підтримує технологію chameleoncell, яка відповідає за підвищення якості матеріалів при нестачі світла. При об’єднанні 16 пікселів розмір збільшується до 2,56 мкм, а смартфон може робити знімки в сутінках і темряві з роздільною здатністю 12,5 мп.

Samsung isocell hp1 підтримує зйомку відео в 8k ultra hd з частотою 30 fps. Запис ведеться в режимі 50 мп за рахунок об’єднання чотирьох сусідніх пікселів.

Коли чекати?

Samsung isocell hp1 повинен дебютувати в одній з версій смартфона xiaomi 12. Але це поки офіційно не підтверджено. Анонс флагмана нового покоління запланований на кінець осені поточного року.

Samsung