Samsung La Fleur: нові компактні фотокамери

400

Компанія Samsung Electronics представила нову лінійку компактних фотокамер La Fleur, які створені спеціально для прекрасної статі.

Цифрові фотоапарати цієї серії представлені двома моделями i100 і NV4. Перше, що виділяє ці моделі — вишуканий дизайн, виконаний у фірмовому стилі LaFleur, який вже застосовується в ряді інших продуктів Samsung. На мініатюрному металевому корпусі в’ється флористичний візерунок, а сам корпус виконаний у чотирьох актуальних колірних варіаціях — чорній та рожевій для моделі NV4 і червоною та коричневою, — для i100. Незважаючи на компактні розміри і трохи несерйозний зовнішній вигляд, фотокамери володіють передовими функціями і можливостями мультимедіа.

Модель i100 має високу роздільну здатність 10 мегапікселів, 3х вбудований зум об’єктив і 3-дюймовий РК-дисплей. Крім того, вона оснащена системою подвійної стабілізації — оптичної та цифрової.

Модель NV4 La Fleur випускається в двох колірних рішеннях: класичному чорному і приємному рожевому. Корпус цієї моделі виконаний з міцної та легкої нержавіючої сталі, яка надає фотоапарату вишуканий вигляд і забезпечує тривалу експлуатацію. Камера оснащена 8-мегапіксельною матрицею високої чіткості, 3х оптичним зумом. Модель також оснащена 2,5-дюймовим (6,35 см) РК-дисплеєм. Споживачам надається можливість скористатися сімома різними корисними мультимедійними функціями, такими, як прослуховування музики у форматі MP3, перегляд фільмів у форматі PMP, а також відеокліпів і тексту.

Крім того, в камері реалізована SVGA відеозйомка, в якій може застосовуватися оптичний зум. При цьому доступні такі корисні функції, як пауза, безперервна зйомка, захоплення вибраного кадру з перетворенням його на фотознімок і подальшою обробкою для завантаження в Інтернет за допомогою функції UCC (пользователького формування контенту).

Samsung i100

NV4 також володіє рядом функцій, покликаних реалізувати будь-які творчі задуми. Так, функція вибору фотостиля дозволяє представити знімок в одному із зразків стилів, які можна переглянути попередньо; кольоровий фільтр — покрити небажані ділянки знімка чорним або білим тоном; функція «Розумні інструменти» (Smart Tools) — зробити різні веселі картинки із знятих зображень без використання комп’ютера. Управління камерою неймовірно просте меню виконано з елементами анімації, що робить інтерфейс інтуїтивно зрозумілим, а функція показу слайд-фільмів порадує користувача переглядом знімків під музику.

Дані фотокамери Samsung вже з’явилися на російському ринку за наступною ціною: i100 – 7,8 тис. рублів, NV4 – 7,43 тис. рублів.