Samsung і Джорджіо Армані представили РК-телевізор класу «Люкс»

406

Компанія Samsung Electronics і Джорджіо Армані представили новий РК-телевізор Armani/Samsung класу «люкс». Він розроблений для вимогливих споживачів, що потребують престижному телевізорі.

Це другий продукт (після мобільного телефону Giorgio Armani — Samsung), розроблений Джорджіо Армані в рамках стратегічного альянсу, оголошеного обома компаніями у вересні 2007 року.

У число унікальних елементів дизайну входять стильний пульт дистанційного управління (ПДУ) і спеціальний 4-режимний підсвічений вимикач живлення, демонструє на передній панелі логотипи обох компаній. В режимі очікування ПДУ підкреслює елегантність самого телевізора. А при маніпуляціях пристрій миттєво пожвавлюється підсвічуванням, відображаючи цілий арсенал зручних функцій. Телевізор комплектується також більш мініатюрним ПДУ, розташовується на розі стійки.

Обидві моделі — і 46, 52-дюймова — наділені розвиненою функціональністю, в тому числі 100Hz Full HD і портами HDMI.

Дизайн нового телевізора був навіяний новою колекцією меблів Джорджіо — Армані 2008/09 Armani/Casa, що включає чайний столик «Брамс» з гофрованого ефектно лакованого глянцево-чорного дерева, який розроблений спеціально для розміщення телевізора.

46-дюймовий телевізор Armani/Samsung надійде в продаж у Європі, Південній Кореї і Росії в середині літа. 52-дюймова модель буде випущена на той же ринок в кінці літа.