Samsung HT-Q9: кінотеатр для кожного будинку

189

Компанія Samsung Electronics починає поставки на російський ринок 5.1-канального доступного домашнього кінотеатру HT-Q9, який підтримує функцію караоке, а також відтворення MP3 та DivX-дисків.

180-ватний домашній кінотеатр HT-Q9 дозволить насолодитися прозорим, об’ємним 5.1-канальним звуком при перегляді фільмів, записаних у стандартах DTS Digital Surround, Dolby Digital і Dolby Pro Logic II, а прогресивна розгортка значно покращує сприйняття динамічних сцен. DVD-програвач кінотеатру підтримує всі види носіїв, у тому числі DVD-R/RW, а також дає можливість прослуховувати музику MP3 і переглянути слайд-шоу, записане у форматі JPEG. Підтримка форматів DivX WMA і розширює його можливості ще більше, дозволяючи відтворювати їх без допомоги комп’ютера. Завдяки вбудованому FM-тюнера можна слухати не тільки записану в цифровому вигляді музику, але і улюблені радіостанції. Для підключення до телевізора передбачені композитний, компонентний і SCART-відеовиходи.

Любителям заспівати в компанії доведеться по душі функція караоке, при цьому в комплекті з кінотеатром вже поставляється диск з набором з 200 популярних пісень.

У продаж домашній кінотеатр HT-Q9 вступив в листопаді за рекомендованою роздрібною ціною 5490 руб.