Samsung Ego: зібраний вручну

495

Samsung Electronics оголосила про початок продажів своєї флагманської моделі Samsung Ego (GT-S9402). З випуском моделі Samsung виходить на новий для себе сегмент дуже дорогих апаратів.Samsung Ego

При створенні даного апарату фахівці Samsung працювали з новим для себе матеріалом, який є однією з головних родзинок моделі, — сплавом liquid metal, розробленим в Каліфорнійському Технологічному Інституті. Його головними перевагами є міцність, гнучкість і стійкість до подряпин.

Samsung Ego

Samsung Ego

По своїй суті, матеріал є металом з аморфною структурою — це означає, що в його кристалічній решітці немає виражених меж між її елементами. Саме така особливість дозволяє сплаву liguid metal перевершувати по міцності багато відомі метали. Якщо порівняти його з одним з найміцніших матеріалів — титаном — останній програє нового матеріалу по ряду показників. Так, liguid metal в три рази міцніший за титан, витримує в 1,8 разів більший тиск, в 1,6 разів еластичніші, в три рази краще поглинає вібрації і має на 100% меншою теплопровідністю. Завдяки своїм якостям цей матеріал знаходить застосування в медицині, військових технологіях, авіабудуванні та багатьох інших передових галузях.

Samsung Ego

Samsung Ego

Контент, дизайн меню, мелодії дзвінків — все створювалося спеціально для цього апарату і не повторюється в інших моделях компанії. Апарат підтримує роботу з двома сім-картами, володіє передовим набором протоколів для роботи в мережі, 5-мегапіксельною фотокамерою з автофокусом і функцією розпізнавання осіб, а також звуковим процесором B&O. Кожен примірник телефону збирається вручну.

Samsung Ego

Samsung Ego