Сальвадор почав видобуток криптовалюти за допомогою енергії вулканів

56

7 вересня 2021 року сальвадор став першою в світі країною, яка прийняла bitcoin в якості офіційної валюти. Але в той же день довелося відключити національний цифровий гаманець chivo, що призвело до падіння вартості криптовалюта на $6 000 за годину.

Прихильність країни bitcoin збереглася. Сальвадор для видобутку цифрової валюти почав використовувати вулканічну енергію. Перший btc був отриманий 1 жовтня після встановлення відповідного обладнання на геотермальній електростанції.

Today – the first #bitcoin is being volcano mined in el salvador ???? pic.twitter.com/hitjhpof25

— bitcoin magazine (@bitcoinmagazine) october 1, 2021

У першому заході на майданчику volcanode вдалося добути 0,00599179 btc. З урахуванням курсу станом на той час ($47 830) це близько $257-286. Кількість установок на платформі volcanode не уточнюється. Немає інформації і про те, скільки енергії потрібні для майнінг.

Найіб букеле, президент сальвадору, ще влітку заявив про плани задіяти енергію вулканів для видобутку цифрової валюти. Він сподівається, що використання повністю відновлюваної енергії дасть можливість скорегувати сприйняття криптовалюта громадськістю, адже поки в майнінг бачать тільки шкоду для екології.

Джерело: @bitcoinmagazine