Розумні годинник apple watch series 7 з’являться у продажу 15 жовтня

44

У мережі з’явилися перші реальні фотографії розумних годин apple watch series 7. Вони були представлені разом з новими iphone 13, але поки так і не з’явилися у продажу. Було заявлено, що це відбудеться восени.

Однак після сьогоднішньої появи на офіційному сайті apple інформації про початок прийому попередніх замовлень на apple watch series 7 з 8 жовтня і їх появі у продажу 15 жовтня, стало ясно, що витік з фотографіями, по всій видимості, була навмисною.

Цікаво, що інформація про початок продажів актуальна не тільки для сша, але і для росії, яка потрапила в першу хвилю продажів. По всій видимості, вже 8 жовтня стануть відомі і ціни на новий розумний годинник apple watch series 7.

Сьогодні вже відомо, як виглядають нові годинники watch series 7. Ці фотографії є першими публічно доступними знімками справжніх розумних годин apple. Зображення спочатку з’явилися в групі facebook для шанувальників apple watch. Вони протрималися там недовго і незабаром після публікації були видалені.

За інформацією, розміщеною на постері, можна легко здогадатися, що модель була передана оператору для незалежної перевірки сумісності з телеком-мережами.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також:

samsung готується вбудувати сонячні елементи в розумний годинник galaxy watch