RoverShot VS-8331Z: фотокамера для повсякденного життя

456

Компанія Rover Computers представила компактну фотокамеру RoverShot VS-8331Z, розміри якої становлять всього 95,5х57х20 міліметрів. Металопластиковий корпус досить міцний для того, щоб фотоапарат можна було щодня носити з собою. Використання знімного літієво-іонного акумулятора дозволило полегшити його вага до 110 р.


RoverShot VS-8331Z: фотокамера для повсякденного життя
RoverShot VS-8331Z: фотокамера для повседневной жизни
RoverShot VS-8331Z: фотокамера для повсякденного життя

Великий 3-дюймовий TFT-дисплей, підтримка технології розпізнавання осіб і оптичної стабілізації зображення допоможуть швидко «зловити» потрібні моменти. А безліч додаткових налаштувань полегшать фотозйомку портретів, пейзажів, заходу сонця і інших сюжетів. Для впевнених фотографів передбачена можливість самостійної настройки режимів.

CCD-матриця має 8 мегапікселів. Розмір зображення за замовчуванням виставлений на 3264×2448 точок, але його можна переключити на меншу або широкоформатне. Крім фоторежимі можливий запис відео і аудіо. Є 3х оптичний зум.

Передбачені інтерфейси включають 8-піновий міні-USB, USB 2.0 full speed і NTSC/PAL. Фотоапарат підтримує функцію прямого друку PictBridge. Вбудована пам’ять – 16 Мб. Розширити її можна за допомогою карт пам’яті формату SD.

Вартість RoverShot VS-8331Z – близько 4,3 тис. рублів, повідомляє Cifrovik.