RoverMate Hupenta: USB хаб у формі міжгалактичного корабля

195

RoverMate представив серію USB аксесуарів – хабів і картридеров, здатних збільшити функціональність ноутбуків.RoverMate Hupenta

RoverMate Hupenta розрахований на чотири стандартних USB порту один мініатюрний роз’єм для підключення до комп’ютера. Пристрій виконаний у формі рівностороннього п’ятикутника і більше нагадує деталь від міжгалактичного корабля.

RoverMate Huwy – високошвидкісний USB хаб для чотирьох портів має схожу структуру, але виконаний в живій і сміливому форм-факторі. Під плавними вигинами чорного пластику ховається срібляста основа з чотирма стандартними роз’ємами USB і одним слотом mini USB.

RoverMate Huwy

RoverMate Huwy

RoverMate Huroty виділяється з лінійки нових хабів від RoverMate. Пристрій дозволяє швидко підключити все необхідне обладнання до порту USB завдяки здатності до обертанню як самого хаба, так і одного з трьох роз’ємів.

RoverMate Huroty

RoverMate Hurty

RoverMate Crislimy – ще одне вдале доповнення в лінійці RoverMate. Цей кардрідер володіє шістьма слотами для карт пам’яті, що в поєднанні з високою швидкістю роботи дозволяє легко і швидко вважати або записати на карти пам’яті будь-яку інформацію. RoverMate Crislimy підтримує майже всі існуючі формати карт пам’яті*. Апарат нереально тонкий, що робить його надзвичайно зручним.

RoverMate Crislimy

RoverMate Crislimy

Компактність і функціональність новинок від RoverMate дозволить істотно заощадити місце на робочому столі. Стильний дизайн додасть індивідуальність того куточка робочого простору, де йому пощастить опинитися. Гонка за формами та стилем не позначилася на функціональності – всі новинки RoverMate підтримують високу швидкість роботи – і до 480 Мб/с.

Рекомендована роздрібна ціна моделей – 450 рублів.