РК-телевізори Samsung серії 9

440

Компанія Samsung Electronics представила нові РК-телевізори класу люкс серії 9 з роздільною здатністю Full HD 1080p.

Телевізори Samsung серії 9 — Full HD РК-телевізорів з підтримкою технологій світлодіодного підсвічування і локального затемнення — LED Local Dimming, що забезпечує максимальний коефіцієнт контрастності — до 2 000 000:1 — і найбільш глибокі чорні тони.

Ці телевізори виконані в корпусі з нового матеріалу Crystal. Панель Ultra Clear Panel, використаний у цих телевізорах, розроблена Samsung для подальшого зниження блікування при яскравому освітленні і забезпечення оптимальних умов перегляду. Новий шар органічних частинок знижує рівень відблисків, гарантуючи підвищену чіткість. Технологія Full HD 1080p (1920х1080 пікселів) забезпечує якість зображення вдвічі вище, ніж у традиційних HD TV (1366х768), але при перегляді динамічних сцен технологія 100Hz Motion Plus практично виключає ефект смазанности і шлейфи зображення і багаторазово покращує сприйняття фільмів і спортивних передач.

Передбачено чотири роз’єми HDMI 1.3 (High-Definition Multimedia Interface). Для більшої зручності один з роз’ємів розташований на бічній панелі разом з композитним аудиовидеовходом і гніздом для навушників. Завдяки підключенню HDMI-CEC (Anynet+) через телевізор можна легко управляти різними СЕС-сумісними пристроями — наприклад, DVD і BD-програвачами — за допомогою ПДУ.

Крім того, у нових телевізорах Samsung серії 9 застосовано новий підхід, який перетворює телевізор з звичайного приймача ТВ сигналу в універсальний центр інформації та розваг. Розвинена коннективность дозволяє виводити на екран дані з найрізноманітніших джерел — починаючи від WISELINK USB 2.0, що забезпечує моментальне підключення будь-яких мультимедіа-пристроїв, в тому числі плеєрів, відеокамер і т. п., і до домашніх локальних мереж (DLNA), що дозволяють переглядати відео та зображення, збережені на комп’ютері. Можна навіть одночасно переглядати потокові відеотрансляції на різних екранах. А технологія InfoLive відкриває доступ до оперативної інформації через сервіси RSS (Really Simple Syndication) — зведеннями погоди, котирувань акцій, новинам і т. п. Великий розмір екрану забезпечує нове сприйняття цифрового контенту. Це підказало розробникам ще одне доповнення функціональності серії 9 — бібліотеку контенту, що завантажується через Інтернет на USB-диск, а потім відтворюється через телевізор. Керувати бібліотекою можна просто за допомогою ПДУ.

У роздрібний продаж телевізори Samsung серії 9 надійдуть у вересні 2008 року. Моделі будуть представлені в діагоналях 46 і 55 дюймів.