РК-телевізор Philips серії Design Collection

435

Компанія Philips оголосила про початок продажів в Росії першого телевізора моделі 47PFL56030D серії Design Collection РК-екран якого має 47 дюймів (199 см) в діагоналі і відображає 28,9 млрд квітів.


РК-телевізор Philips серії Design Collection

Це перша модель серії Design Collection з діагоналлю 47 дюймів, що надходить на російський ринок. Крім розмірів екрану, телевізор примітний декількома інноваційними технологіями, використовуваними при його створенні.

Технологія Pixel Plus HD аналізує вхідний сигнал і забезпечує чітке, чисте зображення шляхом видалення небажаних артефактів і спотворень. Крім цього, телевізор Philips оснащений РК-екраном Full HD (дозвіл 1920х1080р) і здатний відображати сигнал дозволу 1080p зі всіх HD-джерел, включаючи найсучасніші, такі як плеєри Blu-ray і сучасні ігрові приставки HD. Динамічна контрастність моделі становить 30000:1, що забезпечує високу чіткість і насиченість чорних фрагментів зображення.

Новинка 47PFL5603D має 4 входи HDMI для повноцінної передачі цифрового сигналу стандарту HD через один кабель. Завдяки 3 входам HDMI на задній панелі телевізора й 1 на бічний, можливо паралельне підключення до 4 джерел дозволу HD.

У цій моделі Philips використана технологія Virtual Dolby Digital, яка являє собою технологію обробки звуку, що дозволяє отримати поліпшені об’ємні звукові ефекти і створює відчуття звучання Dolby Pro Logic. При цьому немає необхідності мати додаткові задні динаміки.

В цілях підвищення зручності при використанні телевізор оснащений функцією Easylink, яка управляє телевізором і одночасно підключеними до нього пристроями. Досить одного пульта ДУ. Ця технологія працює з усіма електронними пристроями з підтримкою HDMI CEC.

Роздрібна ціна на телевізор 47PFL5603D в Росії в квітні становить 70 тис. руб.